tv3.lv

Saimnieks Gunārs esot pavedinājis Oskara ”līgaviņu”

Šovā “Saimnieks meklē sievu” iepazītais Gunārs no Balviem nupat nosvinēja 59. dzimšanas dienu, taču šis faktors nav mazinājis viņa kāri pēc gados jaunākām daiļavām. Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj saimnieks, pēdējā maziņā, kuru viņš savaldzinājis, bija meitene, kura šova ietvaros sākotnēji bija noskatījusi Oskaru.

2020. gada 25. janvārī 16:30

“Tur Dikļu pilī notika kas tāds, par ko kādu laiku esmu klusējis, bet nu – lai iet,” Skaties.lv paziņo Gunārs.

Tā kā viņam pašam šovā attiecības izveidot neizdevās, bet Oskars, pēc Gunāra domām, pārāk lepojas ar to, ka esot donžuāns, kurš patīk visām, viņš izlēmis pastāstīt šo to no filmēšanas aizkulisēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Toreiz Dikļu pilī noliku gulēt savas vecās dāmas un devos atpakaļ uz ballīti. Tur es nocēlu vienu no Oskara meitenēm. Aizgājām aiz stūra un sākām bučoties,” stāsta Gunārs.

Viss esot bijis kā romantiskā filmā – pār mīlniekiem spīdējusi “čigānu saule” un kaislības situšas augstu vilni, taču, galu galā, abi esot pieķerti.

Gunārs mēģinājis pārliecināt producentus par dāmu maiņu. “Mēģināju viņiem iestāstīt, ka to Oskara meiteni lai dod man – tad būtu bijis jautri!

Bet diemžēl man teica, ka tā nevar – scenārijs,” neslēpj Gunārs.

Meitene no rīta esot aizskrējusi atvainoties Oskaram, Gunārs turpinājis spēli ar savām daiļavām, un mīlasstāsts beidzies, tā arī nesācies.

Pēc dalības šovā Gunārs saņem tik daudz vēstuļu no pielūdzējām, ka Dikļu brūtīte jau bijusi izkritusi no galvas, taču nu atkal saimnieks viņu atcerējies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Gunārs pagaidām ar Dikļu mīliņu nav sazinājies, taču, iespējams, viņu atkal uzrunās. Taču vispirms jānosvin 59 – sestdienas vakarā Balvos plānojas varena balle ar faniem, kurā saimnieks tiks sumināts dzimšanas dienā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm