tv3.lv

”Saimnieks meklē sievu” Alfrids beidzot atradis īsto? Apskati viņa apburošo Nataliju!

Par šova “Saimnieks meklē sievu” trešās sezonas dāmu mīluli kļuva šarmantais Alfrids Lipovskis no Cirmas pagasta. Pēc attiecību pajukšanas ar šovā iepazīto Velgu Alfrids citā šovā iepazina Lilitu, ar kuru arī drīz pašķīrās. Nu Alfrida fani ziņo, ka vīrietis, iespējams, atradis īsto.

2017. gada 23. janvārī 18:36

“Saimnieks meklē sievu” ietvaros iekārojamais vecpuisis, kuru daļa tautas iesauca par latviešu Aleku Boldvinu, iepazinās ar apburošo blondīni Velgu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Abi izbaudīja sapņu ceļojumu, bet diemžēl pēc dažiem mēnešiem Latviju pāršalca ziņa, ka skaistais pāris izjucis.

Alfrids izmēģināja laimi citā attiecību šovā, kur iepazinās ar Lilitu, bet arī ar šo dāmu mīla drīz pačibēja.

Lilita vēl šoruden Skaties.lv atklāja, ka Alfridam pēc visiem publiskajiem piedzīvojumiem ar šovu dāmām esot depresija un saimnieks izlēmis padzīvot viens.

No pieredzes viņa gan zinot, kādi sieviešu bari spieto ap šarmanto Alfridu, tāpēc mazliet šauboties par to, vai viņam tiešām izdosies ilgi noturēties vienam.

Alfrida bijušās stāstu lasi te!

“Kad Alfrids man paziņoja, ka grib padzīvot viens, es jau uzreiz nosmējos: “Labi, bet vai tu tā varēsi?” “Šad un tad jau laikam nevarēšu,” viņš pasmējās.” šoruden stāstīja Lilita.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nu pie Skaties.lv vērsušies saimnieku šova fani, kuri novērojuši neparastas izmaiņas Alfrida sociālo tīklu profilos. Alfrids nekad nav zīmējies ar savām dāmām “Facebook” vai “Draugos” – pat aizbraucot ceļojumā ar saimnieku šovā iepazīto Velgu un publicējot bildes no brauciena, saimnieks izvairījās ievietot sociālajos tīklos romantiskas kopbildes, iztiekot vien ar ainavām no brauciena.

Savukārt pēdējos mēnešos kunga “Facebook” profilu pārpludinājuši attēli, kuros Alfrids redzams kopā ar kādu apburošu blondīni Nataliju.

Abi kopā atzīmējušies, baudot ziemas priekus mežā, slidojot uz Alfrida piemājas aizsalušā dīķa, līksmojot kādā Rīgas restorānā, kuģojot ar “Tallink” un citādi jauki atpūšoties.

Ar Nataliju kopā Alfrids svinējis arī Ziemassvētkus. Saimnieku šova zvaigzne labprāt pozē, mīļi apskāvis skaisto blondīni, apliecinot, ka sieviete tiešām ir viņa sirdsdāma nevis radiniece vai vienkārši draudzene.

Kā ar prieku secina “Saimnieks meklē sievu” fani, šoreiz viss ir tiešām nopietni – allaž noslēpumainais Alfrids pirmo reizi dzīvē nekautrējas tik publiski izrādīt savas siltās jūtas pret kādu sievieti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

FOTO: sievietes kārdina Alfridu saimnieku šovā

VIDEO: ko Alfrids domā par sievietēm

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm