tv3.lv

"Saimnieks meklē sievu" kungi atklāj, kādas sievietes viņiem patīk

2021. gada 4. jūnijā 22:15

Piektdien, 4. jūnijā, pie TV3 skatītājiem devās šova "Saimnieks meklē sievu" sestās sezonas pirmā epizode, un skatītājiem bija iespēja tuvāk iepazīties ar deviņiem brašiem, krietniem un brīviem Latvijas saimniekiem, kuri savu īsto un vienīgo piekrituši meklēt ar šova starpniecību, un viņu saimniecībām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zirgu pavēlnieks Armands (30) no Tērvetes novada darbojas tūrisma nozarē, aizraujas ar autosportu un spēlē amatierteātrī. Sev blakus viņš vēlētos redzēt dāmu vecumā līdz 35 gadiem.

Kā uzsver Armands, viņa izredzētās izskatam būtiskas nozīmes nav: “Ka tik cilvēks labs.” Priekšzināšanas zirgkopīgā meitenei nav obligātas, jo Armands ir gatavs visu nepieciešamo iemācīt.

“Galvenais, lai meitene ir strādīga un čakla, jo pie mums laukos darīt vienmēr ir ko,” to, ka sliņķi savā sētā negaida, norāda saimnieks.

Jauneklīgais Andis (50) no Kuldīgas novada ikdienā apkopj plašus labības laukus, bet kājas izkustina sava novada labākajā deju kolektīvā.

Andis meklē “līgaviņas” vecumā līdz 40 gadiem. “Ja man šeit būtu sieva, tad es viņu redzētu kā skaistu būtni, kas man arī piepalīdzētu, kaut vai ar vakariņām, dārzus paravētu,” to, ko sagaida no potenciālās draudzenes, atklāj Andis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Andis ir stingri apņēmies dibināt ģimeni un neslēpj, ka viņam ir interese arī par kādu atvasi: “Vienu bērnu ir gribētu, vismaz mantinieku, kam man atstāj “dzelžus”.”

Savukārt Anda mamma neslēpj, ka dāmu ziņā dēls esot ļoti izvēlīgs. Tikmēr saimnieks spriež, ka viņa mamma “līgaviņas” uzņems labi.

Saimnieks Pēteris (30) no Alsungas novada zina visu par gaļas lopiem. Viņam ir maģistra grāds, ass prāts un laipns smaids.

Pēteris atklāj, ka viņa iecerētajai būtu jābūt labam cilvēkam, sevi jākopj un pašai jāspēj pieņemt lēmumus. Tāpat būtu labi, ja meitenei interesētu tas, ar ko Pēteris nodarbojas, un reizē varētu arī palīdzēt.

Jānis (27) no Gulbenes puses savā saimniecībā audzē ogas un sīpolus – viņš ir lauksaimnieks ar biznesa tvērienu un arī prasmīgs diskžokejs. Kā pamanīja šova vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare, Jānim piemīt stingrs raksturs, bet iekšā ir ļoti forša sirds.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jānis vēstules gaida no meitenēm bez kaitīgiem ieradumiem. Savukārt Jāņa mamma gribētu vedeklu, kura nebaidās no visiem lauku darbiem. “Galvenais, lai ir simpātiska. Brunetes, tumšmates, neskādē arī blondīne. Varētu būt arī pilsētniece, bet galvenais, lai viņai patiktu laukos,” savu ideālo sievieti raksturo Jānis.

Alūksnietim Andrim (45) pie viena no skaistākajiem Latvijas ezeriem pieder kempings. Viņš ir arī kaislīgs burātājs un meklē meiteni, kuru aizvest sev līdzi.

Andris audzina dēliņu Markusu, kurš nācis pasaulē iepriekšējās attiecībās.

“Svarīgākais, lai ir dzirkstele,” par attiecībām saka Andris un norāda, ka izskata ziņā sevišķas prasības topošajai saimniecei nav izvirzījis.

Kā atklāj Andra mamma Asja, vedeklu viņa vēlētos tādu pašu, kāds ir dēls: “ar labu sirdi, čaklām rociņām". "Bet es gribēšu arī labu mammu savam mazdēliņam. Noteikti vajag tādu plecu, kas viņu iedvesmo.”

Šoferis Austris (62) no Rundāles novada dvēselē vēl ir jauns, viņam ir ļoti laba humora izjūta un patiešām skaista māja.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Man patīk tas, ka mani liek mierā, tāpēc es dzīvoju maliņā, kur mani neviens netraucē. Daba patīk, bet vispār no dzīves man vairāk kas nepatīk, nekā patīk,” par sevi saka Austris.

“Mīļās meitenes, viņš ir labs cilvēks, ar labu humora izjūtu, arī melnais humors nav svešs,” dāmas rakstīt vēstules Austrim aicina Baiba.

Juris (23) no Preiļu novada nodarbojas ar lauksaimniecības tehnikas pārdošanu, un staltajam puisim tīk arī medības.

Jautāts, kādu meiteni viņš gribētu, Jānis saka: “Es gribētu skaistu, slaidu, jautru, ar labu humora izjūtu.” Viņš pat pieļauj, ka meitene varētu būt nedaudz slinka.

Jānis (28) no Valkas novada ir graudkopis un ceļu būvnieks. Viņa hobijs ir vecu auto restaurācija. Nepieciešama meitene, kuru izvizināt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es būtu ļoti priecīgs, ja arī meitenei patiktu ar spēkratiem braukāties un piečibināt piepalīdzēt,” saka Jānis.

Kā atklāj Jāņa mamma, dēls, pēc horoskopa būdams dvīnis, ir pasaules glābējs: “Jebkurā diennakts laikā var aizskriet kādam palīgā.”

Jānis saimniecībā dzīvo kopā ar mammu un atzīst, ka būs vieta arī meitenei. “Meklēju čaklu, strādīgu meiteni, kura nebaidās sasmērēties, nebaidās no lauku darbiem, kura būtu gan grūtos, gan smagos brīžos blakus,” saka saimnieks.

Jānim (41) no Ķekavas novada sirdij tuva ir māksla visdažādākajās tās izpausmēs. Viņa saimniecība nav liela, tādēļ arī meitenei nav jābaidās no grūtiem lauku darbiem.

“Protams, būtu forši, ja kāda dāma parokas peldkostīmā pa manu dārzu, kas priecē man aci.

Labprāt vēlētos satikt sievieti, ar kuru būtu ne tikai patīkamas sarunas, bet kura varētu būt arī mūza, iedvesmas avots,” stāsta Jānis un atzīst, ka labāk viņam patīk miesās smalkākas meitenes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dāmas, kuras mērķē uz kāda saimnieka sirdi, vēstules aicinātas rakstīt no līdz 4. jūlijam: skaties.lv/saimnieks/pieteiksanas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm