tv3.lv

"Saimnieks meklē sievu": noskaidroti pieci iekārojamākie vīri un viņu izvēlētās līgaviņas

Pirmdienas, 13. septembra, vakarā kanālā TV3 startēja iemīļotais attiecību šovs “Saimnieks meklē sievu”, un šajā raidījumā noskaidrojās, kuri pieci saimnieki turpinās mīlestības meklējumus ar šova starpniecību.

2021. gada 13. septembrī 22:50

Dalībai TV3 šovā “Saimnieks meklē sievu” šovasar bija piekrituši deviņi braši un iepazīties gatavi saimnieki no Latvijas malu malām. Šīs nedēļas sērijā Baiba Sipeniece-Gavare saimniekiem nogādāja dāmu vēstules, un tie, kuri vasaras gaitā tās bija saņēmuši visvairāk, turpinās meklēt mīlestību TV kameru priekšā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par sestās sezonas pieprasītāko saimnieku kļuvis Pēteris no Alsungas, un puisis neslēpa, ka daudzas dāmas centušās ar viņu iepazīties, rakstot sociālajos tīklos.

Izvērtēt meiteņu vēstules Pēterim palīdzēja draugs Sandris, un viņi lēma, ka Pēteris uz savu saimniecību aicinās Žaklīnu no Kuldīgas, Alisi no Rīgas, Lieni no Jēkabpils, Kitiju no Jūrkalnes un Annu no Zaļeniekiem.

Andis no Kuldīgas novada pieprasītāko saimnieku pieciniekā neiekļuva, bet Baiba viņam atdeva trīs vēstules un novēlēja ar dāmām attiecības turpināt individuāli.

Šīs sezonas vecākais saimnieks Austris no Rundāles novada bija saņēmis daudz vēstuļu, un izdarīt pareizo izvēli viņam palīdzēja draugi Uldis un Artis. Austris uz saimniecību aicinās Sandru no Mārupes novada, Inetu Š. no Liepājas, Inetu S. no Liepājas, Irēnu no Rīgas un Agritu no Stendes.

Arī ar Armandu no Tērvetes novada meitenes centušās iepazīties, apejot dalību šovu. Baiba neslēpa, ka viena no meitenēm – Aija – rakstījusi arī saimniekam Andrim. Taču telefonsarunā noskaidrojās, ka pati saimniekiem vēstules nav sūtījusi, jo viņu dalībai šovā pieteikusi draudzene.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Armands ilgi nevilcinājās, un saimniekam uzreiz tapa skaidrs, kuras piecas meitenes viņš vēlas redzēt savā saimniecībā. Divas no viņām jau reiz pagozējušās pašmāju šovos – rīdzinieci Danu Gulbi televīzijas skatītāju iepazina realitātes šovā “Lauku sēta”, bet Aija Dembovska mirdzējusi gan “Lauku sētā”, gan citos šovos.

Līdzās šovbiznesā rūdījumu guvušajām dāmām Armands uz saimniecību aicinās arī Agiju un Mārīti no Rīgas un Santu no Talsiem.

Baiba neslēpa, ka Jānis no Ķekavas novada ir viņas favorīts šajā sezonā. Tomēr iepazīšanos ar dāmām viņam būs jāturpina bez TV kamerām.

Savukārt Jānis no Valkas novada izvēlējies tuvāk iepazīties ar Ligitu no Murjāņiem, Elenu no Ogres, Inesi no Cēsīm, Renāti un Aneti no Rīgas.

Juris no Preiļu novada šovu neturpina, un par to jūtas nedaudz sarūgtināts.

Ar meitenēm iepazīties paša spēkiem nāksies arī Jānim no Gulbenes, kurš dalību TV šovā neturpinās.

“Ir diezgan bieza vēstuļu mape, caur ko mēs varam spriest, ka tu esi pieprasīts čalis,” Andrim no Alūksnes novada vēstules pasniedza Baiba, un to vidū bijušas arī tādas, ko, kā sprieda Baiba, labāk viņa dēlam Markusam nerādīt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā izrādījās, uz Andra sirdi cierē arī kāda viņa novadniece. “Es viņu katru dienu redzu, pa ielu staigājam, nezināju, ka viņa ir brīva,” izteicās saimnieks. Viņš uz savu saimniecību izvēlējās aicināt Irinu un Zani no Alūksnes, Ilzi no Rīgas, Līgu no Iecavas un Ivetu no Jelgavas.

Šajā sezonā televīzijā Go3 būs iespējams sekot līdzi arī saimnieces – kantridziedātājas Linitas Mediņas – saimnieka meklējumiem. Un šova “Saimnieks meklē sievu” jaunākajā sērijā tapa zināms, kuri pieci kungi sacentīsies par Linitas sirdi.

Divus Linita izvēlējās pati, bet trīs kungi no biezās vēstuļu kaudzes tika izlozēti: “Nav nekas labāks, kā atstāt kādu daļiņu likteņa rokās,” skaidroja Linita.

Iespēja doties uz populārā kantridziedātājas saimniecību tika rīdziniekiem Sandijam, Andrim un Jānim, jēkabpilietim Valdim un Mārim no Kuldīgas novada.

Seko notikumiem šovā “Saimnieks meklē sievu” pirmdienu vakaros kanālā TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm