Saimnieku šova Armanda atzīšanās: Danas vietā vajadzēja izvēlēties citu meiteni

Sirsnīgajam saimniekam Armandam TV3 šovā “Saimnieks meklē sievu” mīlestību neizdevās atrast. Tagad, komentējot savu lēmumu izvēlēties Danu, saimnieks neslēpj – viņš pieļāvis kļūdu.

2022. gada 18. janvārī 12:39

TV3 iepazīšanās šova “Saimnieks meklē sievu” sestajā sezonā par daudzu skatītāju favorītu bija kļuvis 30 gadus vecais zirgkopis Armands no Tērvetes. Dzīvespriecīgais puisis no daudzajām vēstuļu rakstītājām uz savu saimniecību Zemgalē bija aicinājis piecas jaunkundzes, no kurām finālā izvēlējās rīdzinieci Danu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova noslēdzošajā sērijā, jautāts, vai ar izraudzīto “līgaviņu” viņam izdevies nodibināt romantiskas attiecības, Armands atzina, ka nebūs laikam īstā.

Kā nu sarunā ar TV3.lv teic Armands, ja izvēle būtu jāizdara tagad, viņš noteikti izvēlētos Mārīti.

Frizieres Mārītes aizsūtīšana mājās daudziem šova skatītājam bija liels pārsteigums, un, atskatoties uz vasaras notikumiem, saimnieks secina: “Uz to mirkli galvā bija putra, un neko līdz galam īsti nevarēja saprast.”

Par pērnās vasaras notikumiem Tērvetes saimniecībā vislabāk zina paši šova dalībnieki, taču Armands norāda – cīņā par viņa sirdi meitenes bija likušas lietā dažādus ieročus, tostarp vērpušas intrigas. “Kaut kā Mārīte man šā un tā… Un beigās Dana vēl šo to par Mārīti pieminēja, kas man lika tādu gala izvēli veikt,” stāsta saimnieks.

“Man pateica ne to informāciju, un es “uzķēros”. Arī tai brīdī likās, ka ar Danu veidojas labāka saikne. Beigās, kad atgāju no šova, sapratu, ka esmu pieļāvis kļūdu,” atzīst Armands.

Dzīvē daudzas kļūdas ir labojamas, un Armands pēc šova centies ar Mārīti sazināties. “Bet viņa ir aizbraukusi prom no Latvijas,” to, kāds izvērties Mārītes dzīves ceļš pēc dalības skatītāju iemīļotajā iepazīšanās šovā, atklāj saimnieks. “Tā ka grūti kontaktēties ar cilvēku, kurš ir ārzemēs, neredzu tam baigo jēgu.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai arī Armandam dalība televīzijas projektā nevainagojās ar jaunām attiecībām, par dāmu uzmanību saimnieks nesūdzas. “Diezgan daudz man raksta gan sociālajos tīklos, gan citur. Bet pagaidām ir tā, ka es ar vienu meiteni kontaktējos intensīvāk, tāpēc pārējām neatbildu,” skaidro saimnieks.

Viņš uzsver – bez TV šova šī iepazīšanās nebūtu notikusi. “Pēc šova viņa man uzrakstīja. Sākām kontaktēties, runāties, un tā arī tas aizgāja. Esam arī tikušies,” stāsta saimnieks.

Abi ir iepazīšanās posmā un attiecību veidošanās sākumā, un pagaidām Armands par meiteni neko daudz neatklāj, vien to, ka arī viņa ir no Zemgales.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm