tv3.lv

Saimnieku šova leģenda – brunču mednieks Vitālijs nostabilizējies mīlas dzīvē

Par 2019. gada skandalozāko šovbiznesa tēlu Latvijā kļuva ”Saimnieks meklē sievu” Vitālijs, kurš mīlas spēlē līgavu meklēja ar mīļoto sievieti Lauru pie sāniem un kameru priekšā pats sevi pasludināja par ”jākli”. Pēc saimnieku šova pārraidīšanas saimnieks no publiskas aprites uz gadu pilnībā pazuda. Skaties.lv pēc Vitālija fanu lūguma noskaidroja, kā klājas spilgtajam tēlam, un mums ir priecīgas ziņas.

2021. gada 4. februārī 17:00

2019. gada rudenī Vitālijs šokēja Latviju, publiski saimnieku šova ietvaros paziņojot: ”Esmu jāklis!” un atklājot, ka mīlestību meklē, lai gan pašam pie sāniem draudzene Laura.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skandalozo ”jākļa” video joprojām var apskatīt TE!

Uzreiz pēc šova pārraidīšanas un tai sekojošās publiskās ažiotāžas Vitālijs, kurš bija kļuvis jau par nācijas elku, gluži vai izkūpēja no zemes virsmas. No pēdējās filmēšanās viņš bija atteicies, paziņojot producentiem, ka pamet Latviju, uz zvaniem un ziņām neatbildēja, un arī no sociālajiem tīkliem ilgu laiku pazuda.

Vairāk kā gadu pēc šīm kaislībām Vitālija fani beidzot sagaidījuši ziņas no saimnieka. Vitālijs ir atgriezies sociālajos tīklos, un viņa ieraksti liecina, ka saimnieka dzīve ir skaisti sakārtojusies.

Lai arī no ceļojuma ”Saimnieks meklē sievu” ietvaros Vitālijs atteicās, tāpat kā no iespējas šovā izvēlēties līgavu, brašulis atklāj, ka pēc spēles ticis, gan pie līgavas, gan ceļojuma.

Pretēju skauģu prognozēm, pie viņa sāniem nu jau vairāk kā pusotru gadu pēc filmēšanas ir tā pati Laura, kuru viņš šovā uzdeva par māsīcu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pāris izbaudījis īstu medusmēnesi, apceļojot Eiropu. Pēc saimnieku šova filmēšanas Vitālija ceļš vedis uz Poliju, Vāciju un Nīderlandi, kā mēļo kuluāros, lai gan pastrādātu, gan labi atpūstos.

Visu šo laiku klusējis par savu attiecību statusu, saimnieks sociālajos tīklos atkal paziņojis, ka ir aizņemts vīrs, turklāt aizņemts ar to pašu ”māsīcu” Lauru, kura uzticīgi bija pie saimnieka sāniem filmēšanas laikā.

Pāris janvāri noslēdzis, pēc ilga pārtraukuma publiskojot romantiskus foto.

Arī Laura pēc ilgākas klusēšanas atgriezusies sociālajos tīklos un lepojas ar romantiskām kopbildēm. Viss liecina, ka skaistais pāris izturējis visas dzīves vētras, un viņu sirdī sācies jauns mīlas pavasaris.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm