tv3.lv

Saimnieku šova saderīgākie pāri: vērtē eksperte Magone Burka

Uz “Saimnieks meklē sievu” filmēšanu Dikļos bija ieradusies bija arī pirmo sezonu leģenda Magone Burka. Kamēr skauģi jau sačukstas, ka latviešu dzejniece atkal sarosījusies vīru meklēt, Skaties.lv var atklāt, ka Magones ģimenes dzīvē viss ir lieliski. Randiņā viņa piedalījās, lai ar ekspertes aci izvērtētu jaunos pārus. Un viņai ir, ko teikt.

2019. gada 11. septembrī 12:50

Rūdītākie saimnieku šova fani atcerēsies, ka savulaik Magones sētā notika, iespējams, pamatīgākā vīru atlase. Izraugoties kandidātus, ko aicināt ciemos, līdz šim vienīgā šova saimniece analizēja vīriešu horoskopus un enerģijas, kas nāk no iesūtītajiem attēliem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pati šovā nošāvusi greizi, bet pēc tam atradusi īstu mīlestību ar lietuviešu vīru, Magone jau pēc pieredzes var noteikt, kura nopietna līgaviņa vai līgavainis, bet kuram galvā tarakāni. Līksmojot Dikļu pilī, Magone vērojusi dalībniekus un jau saskatījusi pārus ar īstu potenciālu.

“Mans super duper uhh pāris ir Anniņa ar savu kungu Gunāru,” favorītus atklāj Magone. Žiperīgā Anna jau uzreiz nolūkojusi Gunāru, un, kā novērojusi Magone, vakara laikā abi lieliski sadejojušies, kas ir svarīgs rādītājs.

Magone spriež, ka Anna varētu būt vienīgā, kura spēs savaldīt Gunāra trauksmaino dabu. “Gunāra gadījumā Anniņu redzu kā vienīgo sievu, kura tiks ar viņu galā.

Gan aiz lielā vēža paķers, gan izdancinās priežu silā,” jautrojas dzejiece.

Savukārt starp jaunajiem saimniekiem viņas favorīts viennozīmīgi ir Jānis – tāpēc arī Magone lielāko daļu vakara pavadījusi patīkamā latviešu zēna sabiedrībā.

“Jānis man ļoti patika: dvēseles tīrība, latviskums, čaklums. Pēc rokrakstu saderības viņam vistuvākā šķiet Līna, meitene puķainā kleitā, kura sēdēja man blakus. Samērā vienkārša meitene, noslēpumaina, ieturēta, neuzkrītoši pievilcīga,” analizē cilvēku pazinēja.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Magone prognozē, ka skatītājiem visinteresantāk būs sekot līdzi notikumiem Oskara sētā – viņš licies izteikti atraktīvākais. “Oskars dod vaļā savā garā, pa čiuļu modei,” smej Magone.

Vai pati Magone sekos šova notikumiem? Ar prieku! Taču saimniece atklāj, ka pašas dzīve atkal ir kā seriāls!

“Šoruden esmu ļoti noslogota un aizņemta. Tikko nosvinējām dēlam gada jubileju, bet vīram – Tēva diena. Pati tikko no lidmašīnas,” zvaigznes trauksmaino dzīvi izbauda saimniece.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm