tv3.lv

Saimnieku šova saskanīgākais pāris tomēr izšķīries

Alsungas saimnieks Pēteris un kuldīdzniece Žaklīna tika atzīti par ”Saimnieks meklē sievu” sezonas saskanīgāko pāri, un Baiba Sipeniece-Gavare, dodoties apciemot saimniekus, lai noskaidrotu, vai kādam no viņiem ir izdevies izveidot attiecības ar šovā izraudzīto meiteni, bija gandarīta, ka viņu sētā sagaidīja abi.

”Mums iet labi. Pamazām veidojam savas attiecības,” sacīja Žaklīna. ”Sākumā draudzība, un tad jau redzēs,” par abu kopīgo nākotni izteicās Pēteris.

Kā nu Skaties.lv atklāj Žaklīna, abu attiecības tomēr ir izirušas, un šķiršanās notikusi bez sāpēm un rūgtuma. ”Mēs pāris reizes bijām devušies kopīgos izbraucienos. Ik pa laikam mēs tiekamies, iedzeram kafiju, bet mūsu starpā valda tikai draudzība un nekas vairāk,” stāsta Žaklīna.

Lai arī dalība ”Saimnieks meklē sievu” nav vainagojusies ar attiecību turpināšanos, Žaklīna to ne mirkli nenožēlo, jo uzkrājusi pieredzi, ko citur negūtu, piemēram, kā izturēties kameras priekšā un cik nozīmīgs ir katrs sacītais vārds.

Kā spriež Žaklīna, piedaloties TV šovā, jāspēj sagremot arī daudzie komentāri internetā un jāsadzīvo ar atpazīstamību. ”Ir jābūt baigi drosmīgam, bet es vispār neko nenožēloju. Tas man arī ļāva uz sevi paskatīties no malas. Man ļoti patika.”

Lai gan par uzmanību no pretējā dzimuma simpātiskā tumšmate sūdzēties nevar, šobrīd viņa bauda brīvas meitenes statusu. ”Es neredzu nevienu puisi vai arī iemeslus, kādēļ man ar viņu būtu jāiet uz randiņu. ”Braukāt” pa ausīm māk visi, bet vai tam seko darbi un rezultāts?” prāto saimnieku šova līgaviņa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Izjūtu atpazīstamību un daudzi pievērš uzmanību, bet es kaut kā neļaujos. Man šķiet, ka tas ir vieglprātīgi – man uzrakstīt vai kaut kur mani uzaicināt tikai tāpēc, ka biju šovā.”

Ar jaunu attiecību veidošanu Žaklīna nesteidzas. ”Patlaban es ļoti labi jūtos viena. Man laikam negribētos, ka manu burbulīti kāds izjauc. Es gribu veltīt laiku sev, izbaudīt savu jaunību. Gan jau paspēšu sapazīties, ar kādu būt attiecībās un veidot ģimeni,” tā Žaklīna.

Saimnieks Pēteris Skaties.lv apstiprina, ka ar Žaklīnu ir izšķīries, bet savu šā brīža attiecību statusu nevēlas atklāt.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm