tv3.lv

Saimnieku šova sestajā sezonā izveidojušies divi pāri

Zirgkopis Armands no Tērvetes priecājās Baibu Sipenieci-Gavari uzņemt izremontētā istabā un neslēpa, ka meiteņu klātbūtne šajā vasarā viņu motivējusi savest kārtībā māju.

“Nebūs laikam īstā,” jautāts, vai ar šovā izraudzīto Danu viņam izdevies nodibināt romantiskas attiecības, saka Armands. “Ar Danu kontaktējamies, attiecības uzturam, sarakstāmies.” Tomēr neesot tā, ka “uzreiz gribētu precēt nost”.

Kā meitenes trūkumu Armands min pilsētnieciskumu, lai gan kā cilvēks viņa esot forša, atvērta. “Mēs ar viņu sarakstāmies, saziņu turpinām, kas notiks tālāk, to laiks rādīs,” sacīja tērvetnieks.

Armands neslēpj: ja tagad visu vajadzētu darīt no jauna, viņš rīkotos pilnīgi citādāk.

Rundāles saimnieks Austris par līgaviņu bija izvēlējies enerģisko Sandru, taču braucienā uz Latgali pāris nedevās.

Uzņemot Baibu saimniecībā, Austris bija noslēgts un īgns. Saimnieks atklāja, ka ar Sandru šad tad tiekas. “Tas nav jautājums, kas būtu publiski apspriežams,” savas attiecības ar Sandru komentēt nevēlējās Austris.

“Kad es esmu viens, es varu darīt, ko es gribu. Kad ir divi, ir jārēķinās ar otru,” sacīja Austris.

Baiba tomēr nolēma apciemot Sandru un noskaidrot, vai abu starpā viss patiešām ir beidzies.

“Braucu ciemos, mēs komunicējam, kopā brīvo laiku pavadām,” stāstīja Sandra.

Bez ežainības un asā rakstura Austrī esot arī daudz laba. “Ir kafija gultā no rīta, kad es esmu tur palikusi. Tas nāk no viņa. Viņš noplūc dārzā rozi un ieliek vāzītē, un nāk. Es mirkšķinu acis, vēl neesmu pamodusies,” saimnieka romantisko pusi atklāja Sandra. “Viņam patīk, ka ir ar viņu kopā.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vai abu attiecības varētu pāraugt reālā kopdzīvē? “Es mājās savai ģimenei esmu teikusi: ja Austris man piedāvās nākt pie viņa uz sētu, es iešu,” atzina Sandra.

Braucienā uz Latgali nedevās arī Valkas saimnieks Jānis un viņa izvēlētā Inese. Kā meitene stāstīja Baibai, abiem attiecības nav veidojušās, jo Jānis bijis pārāk aizņemts darbā, tāpat viņa secinājusi, ka tomēr nav viens otram piemēroti. Pēc šova viņai izveidojušās citas attiecības.

Jānis neslēpa, ka ir darbaholiķis, tādēļ ar Inesi, kura, pēc saimnieka domām, arī pārāk daudz strādājusi, attiecības nav veidojušās.

Valcēnieša sirds patlaban gan ir aizņemta, un tā nav meitene no šova, bet gan kāda valmieriete. Meitene nevis Jāni noskatījusi šovā un pēcāk uzrunājusi sociālajos tīklos, bet viss bijis pavisam citādāk: “Veca mīlestība.”

Kā secināja Jānis, ar meitenēm šovā attiecības neizveidojās, jo “mums īsti nesaskanēja”. “Es tāds lauku puisis, viņas pilsētnieces,” sprieda Jānis. Savukārt pirmo meiteni Aneti, kā nu secināja saimnieks, viņš aizbiedējis pats ar savu vētraino baseina ballīti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Alsungas saimnieks Pēteris un Žaklīna tika atzīti par sezonas saskanīgāko pāri, un Baiba bija gandarīta, ka viņu sētā sagaidīja abi.

“Mums iet labi. Pamazām veidojam savas attiecības,” sacīja Žaklīna. “Sākumā draudzība, un tad jau redzēs,” par abu kopīgo nākotni izteicās Pēteris.

Tikmēr Alūksnes saimnieks Andris diplomātiski atzina, ka izvirzītos mērķus viņš šovā nesasniedza, jo patikšanai jābūt abpusējai. Tāpat saimnieks sprieda, ka viņa izvēlētā Zane baidās no nopietnām attiecībām.

Saimnieka Andra Zanei cita simpātija

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm