tv3.lv

Sauka, Alsunga, Madliena, Saldus, Gulbene, Dobele… Vīri no Latvijas malu malām aktīvi piesakās ”Saimnieks meklē sievu”

Lai arī pieteikšanās šovam “Saimnieks meklē sievu” atvērta vien nepilnu nedēļu, brīvo siržu interese ir pamatīga. Skaties.lv ieskatījās jau saņemtajos pieteikumos un atgādina – nekas vēl nav nokavēts, arī Tu vari paspēt!

2019. gada 13. martā 16:17

Šobrīd saņemti jau vairāk kā 50 pieteikumi no brīviem puišiem no Latvijas malu malām, kurus visus vieno viens mērķis – atrast sievu vai jauku brūtīti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Puiši varen pacentušies un iesūtījuši ne tikai bildes, bet sirsnīgus un laba humoriņa pilnus aprakstus par sevi.

“Dzīvoju skaistajā Zemgalē, kur varu izpausties ar bišu audzēšanu, medus ievākšanu. Šobrīd saimniecībā nepieciešama čakla Bitīte. Bitītei nepieciešama būtu B kategorijas apliecība, lai varētu izpalīdzēt dažreiz ar produktu nogādāšanu klientiem,” raksta Madars, kurš drošības pēc atstājis arī mammas numuru, ja nu šova veidotāji viņu darba dunā nevar sazvanīt.

Toties Artūra saimniecība lepojas ar eko dārzeņu audzēšanu. “Mana saimniecība – vieta, kur vietējie var nopirkt vislabākos dārzeņus. Protams, Rīgas Centrāltirgū arī, lai “pilsētniekiem” arī prieks un spēks izdzīvot,” palepoties var Artūrs.

“Esmu īstens lauku patriots un meklēju sev domu un dzīves biedreni, lai turpinātu attīstīt saimniecību un uzlabot Latvijas demogrāfisko stāvokli,” apņēmības pilns spēlei piesakās Latgales zēns Ēriks.

Šobrīd saņemti pieteikumi no brīviem vīriem tādās Latvijas malās kā Jūrmalciems, Sauka, Alsunga, Madliena, Zlēkas, Ragana, Rožupe, Launkalne, Saldus, Gulbene un Dobele.

Interesanti, ka daļu saimnieku sirsnīgās vēstulēs pieteikuši tuvinieki.

“Liela zeme, četras ēkas ar pirti, viesu māju, meža teritorija, divi lieli dīķi, zemes apstrādes tehnika, govis, cūkas, citi mājlopi, 20 km no jūras, daudz “Ford” markas automašīnu, viss, ko meklējat šovam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Džeks ir pozitīvs, smieklīgs, kopumā perfekts materiāls šovam gan no izklaides puses, gan satura.

Esmu viņa tuvākais kolēģis. Vairākas reizes pēdējā gada griezumā esmu viņam reklamējis iespēju piedalīties, jo viņš precīzi atbilst nepieciešamajam. Esmu pārliecināts, ka, saņemot zvanu no jums, viņš piekristu dalībai šovā,” draugu mīlas spēlei piesaka Arnolds.

Kā Skaties.lv uzsver šova veidotāja Sandija Miezīte, vadoties pēc iepriekšējo sezonu pieredzes, saimnieku šovs visveiksmīgāk izvērsties mēdz vīriem vecumā starp 30 un 40, tāpēc šī gadagājuma kungu pieteikumi tiek jo īpaši gaidīti.

“Šajā vecumā saimnieki nereti patiešām ir tik ļoti iestiguši darbos, ka sievas meklēšanai nav laika, un šovs viņiem ir lieliska iespēja,” skaidro Sandija.

Viņa uzsver – nav tādu “griestu”, kad saimnieks būtu par vecu sievas meklējumiem!

“Lielisks piemērs ir Andris no pagājušās sezonas, kuram bija ļoti liela piekrišana. Galvenais nosacījums – lai saimnieks ir pilngadīgs un lai viņš patiešām ir brīvs,” vīrus iedvesmo šova veidotāja.

Ko tu vēl gaidi? Sieva vai piedzīvojums – tava iespēja ir te! Piesakies ŠEIT!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm