tv3.lv

Skatītāji vīlušies Jāņa rīcībā izbalsošanas dienā; kā jūtas Karīna?

Šova “Saimnieks meklē sievu” 14. oktobra sērijā īpaši nelāga situācija izvērtās pie saimnieka Jāņa – puisis dienu pavadīja, baudot virkni aktivitāšu ar Līnu, Karīnai īsti nedodot iespēju sevi pierādīt. Skaties.lv jautāja Karīnai, vai meitene netur uz Jāni ļaunu prātu par šādu izturēšanos.

2019. gada 17. oktobrī 9:00

Ja Jānis no Smiltenes skatītājiem līdz šim šķita jaukākais un sirsnīgākais saimnieks, viņa rīcība izbalsošanas dienā skatītājus ne pa jokam sadusmojusi. Saimnieks visu dienu pavadīja ar Līnu, vedot viņu pie kalēja, pusdienās un pēc tam uz “Rakšiem”, kamēr Karīna mājās strādāja un veltīgi gaidīja uz randiņu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Atgriezies mājās, Jānis paziņoja, ka izvēlas Līnu, bet Karīna pameta īpašumu ne pa jokam saērcināta.

“Šis bija stulbums totāls. Goda vārds,” aizbraucot no Jāņa sētas paziņoja Karīna.

“Neuzskatu, ka būt jaunai, vientuļai mammai ir kas briesmīgs.” “Jāņa “līgaviņas” Karīnas stāsts

Skaties.lv sazinājās ar Karīnu, lai noskaidrotu, vai meitene netur ļaunu prātu uz Jāni un nenožēlo dalību “Saimnieks meklē sievu. Sākotnēji Karīna no sarunas atsakās – jau pietiekot ar esošo publicitāti par un ap šovu.

Galu galā, lai neradītu iespaidu, ka joprojām tur ļaunu prātu uz Jāni, Karīna sniedz nelielu komentāru, uzsverot, ka “ir labi, kā ir”.

“Ar Jāni visu esam izrunājuši. Šovs bija laba pieredze,” neko nenožēlo Karīna.

Tikmēr skatītāji sociālajos tīklos vārās ne pa jokam. Ļaudis raksta, ka attieksme pret Karīnu likusi viņiem vilties Jānī un, iespējams, zēns nemaz tik jauks neesot.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vai Jānis rīkojās pareizi?

Paldies par balsojumu!

Rezultāti:

12% - Jā, ja patika Līna, kāpēc nepavadīt foršu dienu kopā.

88% - Nē, abām meitenēm bija jāvelta vienāds laiks.

Kā īpaši nekaunīgu gājienu ļaudis uzskata to, ka Jānis zivis, kuras Karīna noķēra, kamēr viņš ar Līnu baudīja randiņus, vispirms apsola Karīnai, bet galu galā nes Karīnas noķertās zivtiņas Līnai,  lai abiem pagatavo romantiskas vakariņas.

Skatītāji spriež, ka Karīna Jānim piestāvējusi daudz labāk un Līnas izvēle bijis pavisam nepareizs gājiens.

“Karīna arī bija Tavs viesis, bet Tu viņu atstāji vienu visu dienu, ar dažādiem darbiem. Ja reiz biji izlēmis atstāt Līnu, tad cilvēcīgi būtu bijis pienācīgu uzmanību veltīt Karīnai. Viņa vergoja, vakariņas gatavoja, saimniecību apskatīja( es par tām zivtelēm), arī neatdevi. Nesmuki, par ko raudāji, nesapratu…” saimnieku kaunina kāda skatītāja.

“Katrs dara, kā uzskata par vajadzīgu, bet uzskatu, ka nebija godīgi pret Karīnu. Vienu dienas pusi, kur bija jākaļ pakavu, varēja ar Līnu un uz “Rakšu” zoo doties ar Karīnu vai otrādi, šādā veidā iepazīstot abas,” komentē vēl kāda skatītāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm