tv3.lv

Šmita atraidītā līgaviņa: Piedzerties ballē var gadīties katram

Šovā Saimnieks meklē sievu vidzemnieks Jānis Šmits starp divām līgaviņām izvēlējies Antru, bet Daiga, kas jau no pirmajiem soļiem saimnieka sētā izskatījās potenciālākā līgaviņa vismaz Jāņa sirdī, sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj, ka pati visu “sačakarējusi”.

2015. gada 21. oktobrī 5:05

Divdesmit gadus vecajai Daigai Eglītei, kura ikdienā strādā par viesmīli, saimniekpuiša Jāņa sirdī vieta uz palikšanu neatradās galvenokārt viena iemesla dēļ. Pati meitene uzskata, ka lielā mērā to veicinājusi “nelaimīgā” nakts vietējā zaļumballē, kad meitene greizsirdības uzplūdā metusies pie grādīgās dziras tukšošanas. “Esmu simtprocentīgi pārliecināta par to, ka šī izgāšanās ballē, kā tā nodēvēta, bija iemesls, kādēļ Jānis izvēlējās otru meiteni. Kā nekā sākumā viņam bija simpātijas pret mani, es vienkārši visu nedaudz “sačakarēju”. Bet jāprot arī kaut kas “sačakarēt”,” sarunā ar portālu Skaties.lv nosaka Daiga un atzīst, ka nākotnē raugās gaišu skatu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es neuzskatu, ka tā bija kaut kāda izgāšanās. Labi, es biju par daudz izdzērusi. Bet ikdienā vispār nelietoju alkoholu. Tā visiem var gadīties. Es neticu, ka nevienam tā nav sanācis. Manā gadījumā tas vienkārši notika kameras priekšā,” saka Daiga.

FOTO: Daiga Eglīte un Jānis Šmits šovā Saimnieks meklē sievu

Jautāta, vai esošajā situācijā kaut ko darītu citādāk, ja tāda iespēja būtu, Daiga teic: “Varbūt, no vienas puses, es tā nebūtu rīkojusies. No otras puses, es uzzināju, ka Jānis ar alkoholu mūs abas grib pārbaudīt, jo viņam bijusi slikta pieredze ar meitenēm iepriekš. Protams, man ir kauns par to visu”.

Daigai bijis ļoti svarīgi patikt Jānim. To, ka viņš meitenei patīk, sapratusi jau pirmajā tikšanās reizē. “To nevarētu raksturot kā mīlestību, tā drīzāk bija patikšana vienam pret otru. Tā bija tā saucamā dzirksts. To nevar vārdos raksturot, tā vienkārši bija,” jautāta atklāt, ko jutusi pret Jāni šova laikā, atklāj Daiga. “Mēs patīkami jutāmies viens otram blakus un izbaudījām emocijas. Varbūt paietu ilgāks laiks un saprastu, ka tā bija iemīlēšanās. Galu galā mēs pārāk īsu laiku bijām kopā. Tās bija tikai dažas dienas,” atzīst šova dalībniece.

Daiga norāda, ka patlaban viņas un Jāņa starpā valda vienkārša draudzība. “Mēs ik pa laikam sazvanāmies. Mums tomēr bija kopīgs piedzīvojums, ko ir patīkami atcerēties,” teic šova Saimnieks meklē sievu dalībniece.

Dalība šovā Daigai ļāvusi saprast, kā aktieri jūtas kameru priekšā. Vēl kāda būtiska mācība bijusi kontrolēt, kas tiek pateikts. “Bija svarīgi piedomāt, lai nebūtu kaut kas muļķīgs pateikts. Es iemācījos noturēt to, ko man varbūt gribētos tajā brīdī pateikt”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Daigas un Jāņa (ne)atvadas šovā Saimnieks meklē sievu skaties video!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm