tv3.lv

Šovu zvaigznes Jeļenas turku vīrs beidzot ieradies Latvijā

Mātes dienā ar ģimenisku foto savus uzticīgos fanus iepriecinājusi TV3 iepazīšanās šova “Saimnieks meklē sievu” efektīgā dalībniece Jeļena Karadžana (agrāk – Petrova). Viņa pirmo reizi padalījusies ar bildīti, kurā iemūžināta kopā ar meitiņu un mīļoto vīru.

2021. gada 10. maijā 9:30

“Šī ir viena no manām īpašākajām dienām! Pirmā mātes diena manā mūžā! Paldies manam mīlošam vīram par to, ka uzdāvināja jaunu dzīvību mūsu mīļajai meitiņai, padarot mani par māti!” pie skaistās fotogrāfijas vietnē “Instagram” vēstījusi Jeļena.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Izmantojot izdevību, Jeļena arī atbildējusi uz pēdējā laikā visbiežāk saņemto jautājumu: kad uz Latviju atbrauks viņas vīrs un meitiņas tētis.

“Tētis jau ir klāt! Kāpēc es klusēju visu šo laiku? Jo tas vairs neskar tikai mani. Tagad man ir arī meita un vīrs, kurš arī piedalās ģimenes dzīvē, un mēs nolēmām, ka turpmākos mūsu plānus par privāto dzīvi vairs tik daudz neatklāsim līdz konkrētiem notikumiem un lēmumiem,” skaidro Jeļena.

Kā viņa atklāj, vīra ierašanās Latvijā bijusi ne bez grūtībām: “Kā zināms, Turcija nav ES dalībvalsts, līdz ar to ir nepieciešama vīza, kas prasīja daudz birokrātijas un laika. Turklāt visu sarežģīja vēl tagadējie Covid apstākļi ar lockdown. Bet viss ir iespējams, ja ļoti grib.”

“Šajā sarežģītajā laikā mēs spējām apprecēties, plānojot visu, atrodoties katrs savā pasaules malā. Šajā sarežģītajā laikā vīram arī izdevās atlidot, lai arī plānotie lidojumi tika atcelti divas reizes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Starp mums viss ir lieliski! Mans vīrs mūs atbalstīja un palīdzēja visādi, pat atrodoties kilometru attālumā. Un tas, ka neatskaitījos par visu publiski, nenozīmē, ka starp mums nav kaut kas kārtībā. Cilvēki, esiet laipnāki viens pret otru!” tā Jeļena.

Šovu zvaigzne Jeļena atrāda, kā izskatās bez grima

Šā gada sākumā Jeļena paziņoja, ka Turcijas pilsētā Antālijā mijusi gredzenus ar savu draugu un tolaik vēl gaidāmā bērniņa tēvu Ševketu Karadžanu. Drīz pēc kāzām Jeļena atgriezās dzimtenē, uz bija plānots, ka vīrs Latvijā ieradīsies uz meitiņas piedzimšanu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm