tv3.lv

”Tikai divas ieradušās nopietniem nolūkiem…” Alfrids Lipovskis vērtē jauno saimnieku līgaviņas; pats savu laimi atradis bez šova

Šova “Saimnieks meklē sievu” jaunās sezonas atklāšanas ballē Dikļu pilī ar apburošu dāmu pie sāniem līksmoja arī trešās sezonas populārākais saimnieks – šarmantais Alfrids Lipovskis. Sarunā ar Skaties.lv saimnieks atklāj, ka savu sirdsdāmu atradis bez šova palīdzības, bet, vērojot, kas noticis Dikļos un kas šobrīd notiek ekrānā, var dot jaunajiem mīlas spēles dalībniekiem dzīvesgudru padomu.

2019. gada 5. oktobrī 10:00

“Pats meklēto esmu atradis, esmu nostabilizējies, viss kārtībā. Dzīvojam kopā, juridiski gan pagaidām attiecības neesam noformējuši,” to, ka sievu vairs nemeklē, Skaties.lv atklāj Alfrids.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Izredzētās vārdu un nodarbošanos saimnieks vēlas paturēt noslēpumā, bet atklāj, ka dāma ir aktīva būtne – abus vieno mīlestība pret deju, ko lieliski varēja redzēt arī Dikļos, kur abi izdejojušies no visas sirds.

“Satikāmies bez šova palīdzības, viņa pat nebija redzējusi sezonu, kurā piedalos,” stāsta saimnieks. Kad jau abi kādu laiku tikušies, Alfrids pastāstījis izredzētajai par saimnieku šovā pieredzēto, abi izpētījuši fotogrāfijas no šova laikiem – bijis interesanti.

“Šovs man bija labs piedzīvojums, pēc kura uzzināju daudz jauna par Latvijas sievietēm,” tā Alfrids, uz jautājumu, vai uzzinātie jaunumi bijuši labi vai slikti, atsmejot – kas vienam labs, otram slikts!

“Pēc šova bijuši visādi interesanti mēģinājumi no sieviešu puses. Sāku šo to saprast, iemācījos būt piesardzīgs,” skaidro saimnieks.

Jautāts, kādus padomus viņš kā pieredzējis “Saimnieks meklē sievu” dalībnieks var dot jaunās sezonas vīriem, saimnieks nosmejas – te nekāds padoms nelīdzēšot.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Katram savs kumoss jāapēd. Lai jau iztrakojas, dzīve pati pamācīs,” smej Alfrids. Diemžēl viņš, no malas novērtējot, kā sievietes uzvedas ballē Dikļos, neko ļoti pozitīvu nevar teikt.

“Skaidrs ir viens – kārtīgas sievietes ar nopietniem nolūkiem neiet meklēt vīru šovos. Uz šoviem iet piedzīvojumu meklētājas, jo šovs – tur ir piedzīvojumi, tur ir action, tur ir iespēja izrādīties.

Redzot, kādas meitenes bija Dikļos, diezgan droši varu teikt – tie saimnieki tur sievas neatradīs! Skatoties no malas, no visām 24, kuras bija atbraukušas, redzēju tikai divas kuras ieradušās nopietniem nolūkiem un tiešām vēlas veidot ģimeni.

Viena no šīm divām meitenēm bija pie Jāņa, otra – pie jaunā Latgales saimnieka (Oskara). Bet pārējās – 100 procenti ieradušās, jo grib aizbraukt ceļojumā vai piedzīvojumus.

Man ir ļoti atklāts jautājums – kāpēc tās visas pilsētas meitenes, kuras pieradušas pie ērtībām, pēkšņi tik ļoti tiecas uz laukiem? Kāpēc viņas piesakās šovam?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Piemēram, tāda Jeļena – īsta lauku meitene! Un 99 procenti tur bija tādas “Jeļenas”,” ironizē pieredzējušais saimnieks.

Jebkurā gadījumā viņš visiem pieciem jaunās sezonas vīriem novēl izdošanos.

“Malači, ka zina, ko grib. Lai puišiem izdodas, bet noteikti ne ar šo kontingentu. Mīļie puiši, tur gandrīz neviena nav ar nopietniem nolūkiem,” izbaudīt piedzīvojumu jaunās sezonas dalībniekiem novēl trešās sezonas pieprasītākais vīrs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm