tv3.lv

Uz Balvu Gunāru jau sākušas cierēt arī ārzemnieces

Šova “Saimnieks meklē sievu” dalībniekam Gunāram no Balviem pēc filmēšanās katra diena ir kā svētki, jo, atverot portālu “Draugiem”, priekšā kārtējās dāmu vēstules! Šogad viņa popularitāte jau izgājusi starptautiskā arēnā – par latviešu donžuānu esot uzzinājušas sievietes no Krievijas un citām pasaules valstīm.

2020. gada 18. janvārī 12:00

“Sieviešu uzmanība nemazinās – tā kļūst tikai lielāka! Jau atkal “Draugos” man uzrakstījušas 100 sievietes,” sarunā ar Skaties.lv priekpilnus jaunumus atklāj Gunārs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Un kāpēc ne – viņš ļaujas valdzināšanai. Saimnieks atklāj, ka bijis jau uz vairākiem randiņiem, sievietes apciemojušas viņu saimniecībā.

“Ar mani iepazīties jau vēlas sievietes no visas pasaules. Iespējams, redzējušas mani medijos un atradušas “Draugos”.

Ir uzradusies viena 30 gadus jaunāka pielūdzēja no Krievijas. Viņa Krievijā strādā policijā un raksta tādas vēstules! Tādus mīlas teicienus no viņas tikai pamācīties,” sarunā ar Skaties.lv līksmo Gunārs, kurš nu spriež par tikšanos – iespējams, jābrauc ciemos uz Krieviju.

Saimnieks Gunārs izlēmis palikt Latvijā un nekad neatdot 200 000 eiro lielos parādus

Taču arī tepat Latvijā uzmanības netrūkst. Kā var pačukstēt Gunārs, sievietes, kuras viņš pie sevis ciemos uzaicina, nav šādas tādas. “Svētkos pie manis ciemojās viena augsta ranga sieviete, kura darba dēļ nevar atļauties šādus tādus izlēcienus,” lepni var pačukstēt saimnieks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā definē Gunārs, viņš šobrīd esot “oficiāli brīvs vīrietis, kurš izskata variantus un nesteidzas”. Vai izdosies atrast īsto?

“Dieva ceļi nav zināmi,” viltīgi nosmaida “Saimnieks meklē sievu” zvaigzne, kurš turpina cītīgi izskatīt “Draugos” pienākušos piedāvājumus. To skaits jau drīz būs mērāms tūkstošos.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm