tv3.lv

Video: ieskats Linitas un viņas līgavaiņa Sandija romantiskajā ceļojumā

2021. gada 10. novembrī 12:00

Šovs ”Saimniece meklē vīru” pamazām tuvojas noslēgumam, un šīs nedēļas raidījumā Go3 skatītāji var sekot līdzi populārās kantri mūzikas dziedātājas Linitas Mediņas un viņas izvēlētā precinieka piedzīvojumiem, dodoties romantiskā ceļojumā.

Šova ”Saimniece meklē vīru” pagājušās nedēļas raidījumā dziedātājai Linitai Mediņai bija jāizdara izvēle, ar kuru no abiem kavalieriem viņa dosies ceļojumā. Linita nolēma to darīt kopā ar 48 gadus veco rīdzinieku Sandiju.

”Tāpēc jau dzīve neapstājas.” Valdis pēc Linitas atraidījuma degunu nenokar

Sandijs iecerējis Linitu vest neaizmirstamā atpūtas braucienā uz Valmieru. Abi nonākuši pilsētā un dodas uz pirmo randiņa vietu baudīt braucienu pa Gauju, par ko dziedātāja ir stāvā sajūsmā.

Sajutis Linitas labo noskaņojumu, Sandijs saņem drosmi un uzdod jautājumu, kas viņu tirdījis līdz pat šai dienai: kāpēc dziedātāja izvēlējās tieši viņu.

Linita skaidro, ka, pieņemot svarīgo lēmumu, vadījusies pēc izslēgšanas metodes. ”Es zināju pilnīgi noteikti, ko es nevaru izvēlēties nekādā gadījumā,” atzīstas Linita.

Pēc brauciena pa Gauju abi dodas ieturēt pusdienas netālajā picērijā, vēlāk abi dodas uz Valmieras Svētā Sīmaņa baznīcas torni, lai skatītu pilsētu no putna lidojuma.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taču izbaudīt skatu pilnībā Linita nespēj, jo viņai no augstuma ”trīc ceļi”. Tādēļ Sandijs steidz Linitu atbalstīt un iedrošināt, un, kā spriež, Linitai, Sandijam tas izdodas.

Abu ceļojums noslēdzas atpūtas kompleksā, kur viņus gaida pavisam romantiska atpūta un relaksācija, un Linita jūsmo, ka kungs ar vietas izvēli trāpījis desmitniekā.

Pēc nama apskates Sandijs un Linita nolīduši katrs savā istabā. Abi nopietni gatavojas romantiskajam vakaram.

”Kad Linita bija sapucējusies un iznāca, bija skaisti, satriecoši un kolosāli. Es pat biju nedaudz mēms,” atzīst Sandijs.

”Mēģināsim nesabojāt viens otram šo vakaru! Sākums ir brīnišķīgs,” paceļot šampanieša glāzes, ierosina Linita.

Drīz dziedātāju sagaida nākamais pārsteigums – īpašs abiem veltīts muzikāls priekšnesums, un Sandijs izvelk vēl kādu trumpi – dāmu aicina uz deju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Deja ar Linitu bija nedaudz mulsinoša un interesanta, bet es to izbaudīju,” atzīst dziedātājas kavalieris.

Taču ar to romantiskais vakars nav galā – Sandijs Linitai pasniedz dāvanu – smaržas.

”Viņam piemīt milzīga uzdrošināšanās, viņš ir drosmīgs, viņš nebaidījās, ka man varētu aromāts ne īpaši patikt. Es domāju, ka ir okei,” dāvanu komentē dziedātāja.

Linita un Sandijs piedzīvojuši skaistus mirkļus. Vai tas liecina par jaunu skaistu attiecību sākumu, būs iespējams uzzināt šova ”Saimniece meklē vīru” nākamajā epizodē. Vairāk par to, kāds izvērtās abu romantiskais ceļojums, un visas šova iepriekšējās sērijas skaties televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm