tv3.lv

Vientuļie tēvi, seksīgi latgalieši un brašuļu brigāde no Preiļiem; jaunākie kandidāti uz ”Saimnieks meklē sievu”

Pilnā sparā rit saimnieku pieteikšanās jaunajai “Saimnieks meklē sievu sezonai”. Šonedēļ ienākušies vēl vairāki desmiti brīvu siržu pieteikumu mīlas spēlei. Skaties.lv ļauj ieskatīties, kādi brašuļi, iespējams, būs šovā, un atgādina, – starp laimīgajiem vari būt arī tu!

2019. gada 22. martā 14:40

Kas pieteicās pirmajā nedēļā, lasi ŠEIT!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunākie pieteikumi ienākušies no Limbažiem, Valmieras, Saldus, Īslīces, Asares, Alojas, Lielvārdes, Smiltenes, Bauskas, kā arī uzreiz vesels pulks saimnieku no Preiļiem.

Saimniecību veidi kļūst arvien interesantāki. Sergejs, piemēram, “profesionāli audzē gaiļus, patīk arī vistas”. Savukārt Mārtiņš veicis smalku uzskaiti: 18 govis, 5 zirgi, 42 vistas, 2 cūkas, bet šobrīd diemžēl nevienas līgaviņas! Savukārt Linardam mīlai nav bijis laika, jo puisis nodarbojas ar krūmmelleņu biznesu.

Puiši ir radoši arī, aprakstot sapņu līgaviņas. Svarīgāka par izskatu ir… Dāmas prasme palutināt brašuli ar gardām vakariņām!

“Centīgs topošais jaunsaimnieks ar lielu potenciālu. Darbu sezona tikai priekšā, tādēļ vajadzīga čakla roka palīgos, galvenokārt, kas pagatavos dikti garšīgas vakariņas!” galvenās prasības līgaviņai akcentē Jānis.

Laipni aicinātas arī saimnieces! Dāmu pieteikumus skati ŠEIT!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Esmu strādīgs, seksīgs un īsts latgaliešu lauksaimnieks. Man ir daudz lopu – 20 kaķi, resnas, treknas cūkas, makteni buļļi, pienu nesošas govis, vistas un zosis. Man ir 70 ha zemes.

Esmu meklējumos pēc čaklas sieviņas ar lielu sirdi, darbīgām rokām un tādai kurai nav bail rīta rasā iet meklēt papardes ziedu! Uz drīzu tikšanos, Inčuks!” spēlei piesakās Intars.

Savukārt Raimonds meklē dāmu ar kaķīti!

“Kārtīga graudu kultuve, ir skaists ābeļdārzs, bet pietrūkst, skaisto ābolu lasītājas rociņu. Ir skaists kaķēns, kuram ļoti garšo kāda svaiga dīķa karūsiņa. Kārtīgs sētas saimnieks, neviena pele neskraida tuvumā. Muris sev arī lūkojas pēc kādas Mincenes,” uzreiz divus zaķus ar vienu šāvienu noķert cer Raimonds.

Interesanti, ka šogad spēlei pieteicies visai kupls skaits vīru, kuri vieni audzina atvasītes un rūpējas par saimniecību.

Piesaki savu kandidatūru TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm