tv3.lv

"Šampis" un kūciņa. Saldus Anita atklāj īpašo Sieviešu dienas rituālu

TV3 šova zvaigzne Anita Ozoliņa no Saldus, neskatoties uz piedzīvoto šķiršanos no bērnu tēva, nav zaudējusi dzīves sparu un Sieviešu dienas gaidās portāla Skaties.lv lasītājiem atklāj svētku svinēšanas knifiņus.

2017. gada 6. martā 13:37

Pēc rudenī piedzīvotās šķiršanās no bērnu tēvu Jāņa Vidovska un spožās uzmirdzēšanas TV šovā “Tēta nedienas Latvijā” Anitai nav klājies viegli. Nesen kļuva zināms, ka arī plāni par došanos peļņā uz Franciju diemžēl atcelti. Tomēr ikdienas rūpes simpātiskajai saldeniecei nav atņēmušas spēku un prieku svinēt svētkus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es svinu Sieviešu dienu, jo katra sieviete šajā dienā grib justies īpaša.

Šajā dienā lielākais prieks ir, ja vīrieši mūs neaizmirst un apsveic. Vislabāk ir tad, ja uzdāvina ziedus,” sarunā ar portālu Skaties.lv klāsta trīs bērnu māmiņa.

Foto no Anitas privātā arhīva

“Vislabāk šo dienu patīk svinēt, ja blakus ir mīlošais cilvēks.

Sieviešu dienā mēdzu nopirkt kūciņu, šampi un pavadīt mierīgi, bez steigas,” īpašo Sieviešu dienas rituālu atklāj 27 gadus vecā saldeniece.

Saldus Anitas plāni par darbu Francijā tomēr izčibējuši; puiši aplido tepat Latvijā

Jautāta, kā patlaban sokas, Anita stāsta: “Man klājas normāli. Nedaudz jau ir sāpīgi, ka izšķīros, bet nu jau paliek vieglāk. Vienīgi grūti pierast tagad svinēt svētkus bez mīļotā cilvēka.”

Anitas recepte, kā pārvarēt grūtības, skan: “Pavasarī eju ar smaidu, lai cik grūti un smagi būtu.” Kā zinām, smaids ir viens no ieročiem pret ikdienas raizēm un sarežģījumiem.

Foto: Anita un Jānis TV3 šovā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm