Saspīlējums "Pludmales mājā": puisi pārbiedē istabas biedrenes izdarības

Igaunijā populārā TV šova “Pludmales māja” trešā sezona iesākusies spraigi – jau pirmajā vakarā villā garlaicīgi nav. Pēc plunčāšanās kubulā viena no meitenēm savu istabiņas biedru nostāda nudien neērtā situācijā.

25. maijā 9:01

Gleznainajā apvidū uzbūvētajā villā sešiem jauniešiem sagatavotas četras guļamistabas. Trijās no tām ir divguļamās gultas, bet viena istaba ir pieticīga mīlas ligzdiņa ar izvelkamo dīvānu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc kopīgas apspriešanās par vietu sadali pirmajā istabā apmetušies Kasandra un Ēriks, otrajā istabā – Kristina un Kaspars, bet trešajā istabā gultu dalīs Brita un Svens.

Pirmā diena pludmales mājā tuvojas noslēgumam, un jauniešiem pienācis laiks atslābināties un citam citu iepazīt labāk.

Kubls ir sasildīts, meitenes uzvelk bikini, bet puiši iedzer drosmei. “Uzskatu, ka dzeru ar mēru. Cenšos nešķērsot robežu, lai vēlāk nekļūtu slikti,” saka Ēriks un atklāj – parasti, kad iedzer, mēdz izģērbties. Ballītei ūdens baļļā tas der.

Pēc mērcēšanās ūdenī Brita atzīst: “Kasandra ļoti ātri piedzērās. Vārdu sakot, sākās kaut kāda drāma starp Ēriku un Kasandru.”

Notikumu pavērsienu skaidro Ēriks: “Lūdza paturēt viņas roku. Prasīja pasūkāt kājas pirkstus. Man bija ļoti bail.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tā kā Ēriks šajā kompānijā ir vienīgais profesionālais pavārs, tad viņš uzņēmies vakariņu pagatavošanu, kas ļoti pie sirds iet Kasandrai. Tik ļoti, ka meitene no puiša nespēj atraut rokas.

“Es, godīgi sakot, ļoti baidos. Man bija ļoti nepatīkami, kad Kasandra centās mani apņemt vai turēt aiz rokas. Ja kaut kas notiks, man ir rezerves plāns. Cerēšu uz to labāko,” saka Ēriks.

Pēc vakariņām “Pludmales mājas” kompānija sāk lēnām doties pie miera. Visi, izņemot Ēriku, kurš galīgi nevēlas iet gulēt. Kasandra gan lien zem segas un gaida savu partneri, kurš kā nenāk, tā nenāk. Kāpēc gan?

Ēriks skaidro: “Es nedaudz baidos, ka naktī, kad aizmigšu, mani izvaros. Man ir nelielas bailes pirms katras nakts, ko es ar Kasandru pavadīšu vienā gultā.”

TV šovs “Pludmales māja”, kas trīs sezonu garumā aizrāvis skatītājus Igaunijā, skatāms arī Latvijā.

Skaties šo un citus šovus un seriālus nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm