Šeila gardēžu šovā atklāj, kā iepazinās ar vīru Jāni

15. martā 14:02

Otrdienas, 14. marta, pievakarē pie TV3 skatītājiem devās gardēžu iemīļotais radījums “Šefu gaidījāt?”, un šis vakars šefpavāram Mārim Jansonam izvērtās daudz izaicinošāks nekā citkārt, jo viņš ciemojās pie vegānās kafejnīcas īpašnieces Šeilas Vanagas, kura ir svaigēdāja.

Māris Jansons neslēpa – viņa zināšanas par svaigēšanu ir nulle, taču Šeila lika noprast, ka nekas nav nokavēts, jo viņa visu ierādīs, un abi ķērās pie ledusskapja revidēšanas. Māris ar vieglu paniku sejā devās iegādāties šo to nepieciešamu, ko Šeilas krājumos neatrada.

Pēc atgriešanās Šeilas virtuvē Māris bija gatavs sākt darbu, un namamātes vadībā tapa trīs ēdieni. Tos baudīt Šeila bija ielūgusi savas pašus tuvākos cilvēkus – vīru Jāni un meitu Annu.

Pie vakariņu galda Šeila atklāja, ka iepazinās ar vīru Jāni. “Jānis ar mani iepazinās, un mēs neiepazināmies. Jānis ar mani atkal iepazinās, un mēs neiepazināmies dažādu sakritību dēļ. Un tad beidzot mēs iepazināmies. Jānim ienāca prātā negodīga… Es vispār nezinu, kā var iedomāties uzaicināt ar stipru raksturu, bet ārkārtīgām bailes no augstuma diezgan jaunu sievieti izlekt svētdienā Spilvē no vecas lidmašīnas ar saplēstu, briesmīgu padomju laika izpletni. Starp citu, bez instruktora. Instruktors bija tas, kas palīdzēja izkrist, un viss. Principā gribas atteikties, ko es arī uzreiz izdarīju,” stāstīja Šeila.

Taču pēcāk paklausīja draugu ieteikumiem un piedāvājumu pieņēma. “Tā mēs arī iepazināmies. Es no tās lidmašīnas izkritu, zilums, un tad es Jāni uzreiz ieraudzīju un iemīlējos,” atklāja Šeila.

Vakariņu noslēgumā Šeila vīram pateica paldies, ka viņš tik ilgu laiku spējis atbalstīt “visu šo traukumu”.

“Šeila runā vairāk par mani, ja tas nav vēl pamanīts. Viņa, protams, man pasaka daudz vairāk nekā es viņai, bet viņa, protams, saprot, ka es domāju līdzīgi,” atzina Jānis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm