tv3.lv

Sieviete ar "pipariņu"! Mīlas šova Sendija atklāj, kā viņā sadzīvo seksualitāte ar nosvērtumu un viedumu

Viena no seksīgākajām un temperamentīgākajām otrās sezonas “Nākamā pietura: Mīlestība” dalībniecēm ir Sendija, kura devās uz randiņu ar nosvērto Artūru. Sendijas jautājumi, pikantā fotosesija mulsināja vīrieti, par to sieviete saka, ka kungiem mulsums ir jāatstāj dāmu pārziņā. Sendija joprojām ir brīva sieviete un bauda brīvības sajūtu.

2021. gada 7. maijā 11:00

Sarunā ar portālu Skaties.lv Sendija stāsta, ka nekad nav meklējusi attiecības un arī dalība šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” viņas acīs nav attiecību meklēšana.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mīlas šova Artūru vairākkārt šokēs randiņa partneres Sendijas koķetums un jautājumi par seksu

“Nebiju gatavs viņu redzēt puskailu – mežģīņu tērpā.” Mīlas šova Artūrs par pikanto randiņu ar Sendiju

Sieviete stājusies pretī bailēm no kamerām un vēlējusies sevi “pieradināt” – bijuši pat mirkļi, kad meties melns gar acīm. Šova dalībniece priecājas, ka izdevies stāties pretī bailēm un pārvērst to visu rotaļā.

Šova partnerim Artūram Sendija teikusi JĀ tikai un vienīgi tāpēc, jo jāveido šovs, visi bija ieguldījuši laiku un naudu. Viņu pašu ieintriģēja iespēja pārbaudīt, cik mierīgi viņa spēj uztvert un pieņemt lietas, kuras ir pret viņas izpratni un domu gājienu.

Jau automašīnā Sendija nereti mulsināja randiņa partneri ar pikantiem jautājumiem, tas darīts ar mērķi sajust, cik brīvi viņa pati var runāt par tēmām, kuras ir tabu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Par gultas priekiem nerunāju, uzskatu, ka tie ir jābauda nevis jāaprobežojas ar runāšanu. Vienādās fantāzijas var noskaidrot laika gaitā, sajūtot otra personību un tendences. Vīriešu mulšana nav manā gaumē. Mulšanu uzticēsim sievietei, vīrietim atstāsim drosmi, pārliecību un mērķtiecību,” tā Sendija.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Artūru samulsināja Sendijas ierosinājums par labu fotosesijai. Dāma pozēja šova partnerim pikantā mežģīņu kleitā. Kā galvenās fotosesijas vietas izvēloties – gultu un vannu.

“Man fotosesija nešķita pikanta. Es jutos ērti, jo ļāvos brīdim, prātu – atstājot vērotājos. Bija brīdis, kad Artūrs jutās atraisītāks, tuvojās man, vēlējās noskūpstīt, visu cieņu, bet, ja neredzu vīrietī vīrieti, viņš var censties, bet nebūs,” stingri nosaka Sendija.

Runājot par vienas nakts sakariem, šova dalībniece paziņo, ka par tiem nedomā, jo šādi sakari – vai nu ir, vai nav! Sekss un mīlestība var pastāvēt kā kopā, tā atsevišķi, ideālā variantā, protams, kopā!

Lai plānotu kāzas ar kādu vīrieti, šim kungam ir jābūt ļoti vērtīgam, pašpārliecinātam un stabilam. Citos variantos vīrietis ir tikai pakāpiens līdz Sendija satiks savu īsto un vienīgo.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Par šova partnera Artūra vārdiem saistībā ar to dāma bijusi viņam pārāk seksuāla, sieviete tikai smejas un saka, ka priecājas, ka viņš ir aptvēris, ko var un ko nevar celt!

“No seksualitātes nav jābaidās. Tā ir jāiepazīst, jāpieņem un jāvairo. No sevis nebaidīties var vienkārši pieņemot sevi un mīlot. Ar līdzsvaru seksualitātē “jāspēlējas” katrai pašai – sajūtot to, pieņemot, ka tā var šūpoties kā kuģis! Tāda nu ir sievietes daba un tas ir brīnumskaisti,” prāto Sendija.

Pēc šova Sendija un Artūrs nesazinās. Viņi satikušies, padzīvojušies un aizgājuši katrs savu ceļu.

Sendija ar baudu atklāj, ka vēl aizvien ir brīva sieviete. Nekad iepriekš viņa nebija iedomājusies, cik tas ir baudāmi. Par vērtīgāku viņa sauc “saspēli” starp vīrieti un sievieti, bet apzinās, ka reizēm vajag “atpūsties”.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Pēdējās attiecības izspēlēja savu lomu, ne izjuka. Sieviete no tām mācījās pieņemt cilvēku dažādību.

“Esmu iedomājusies, ka “lidināšos” visu pavasari un vasaru, bet sajūtas saka, ka mēneša laikā satikšu savu vērtīgo partneri – vērtīgu, skaistu, pašpārliecinātu vīrieti, kurš vedīs mani uz saviem dzīves lielajiem mērķiem,” sapņo Sendija.

Atceroties bijušos vīriešus, šova dalībniece informē, ka ikviens no viņiem ir bijis zelta vērts – kāds ir ļāvis strādāt pie sievišķības, kāds atvēris empātiju, kāds parādījis, pie kā jāstrādā, lai Sendija īstajam un vienīgajam būtu dieviete.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sendijai mīlēt nozīmē rūpēties – rūpēsies, izaugs mīlestība. Klāt rūpēm sieviete vēlas pielikt vēl vārdu kalpošana, tad tas ir “deserts ar odziņu”.

“Man nekad nav bijusi salauzta sirds! Es vienmēr izprotu cēloņu – seku likumsakarības un pieņemu notiekošo! Tas atvieglo dzīvi!” tā Sendija.

Vīriešus šova dalībniece parasti pārsteidz ar savu būtību, viņa pati ir pārsteigta, cik neprognozējama tā ir.

Brīvā laika šova dalībniecei ir maz, kad tāds ir, viņa dodas pie dabas, skrituļo, skrien, dejo, peldas, sapņo par ideālo dzīvi, “spēlējas” ar programmēšanu.

Sendijai patīk viss, kas iekustina, ļauj uz dzīvi paskatīties no cita skatpunkta, balansējot starp aktivitāti un mieru.

“Vīrietim nav jādara viss, ko daru es. Galvenais, lai viņš pieņem visu, ko es daru, arī tad, ja nesaprot, ko es daru. Ja viņš būs tik drosmīgs un vadīs mani dejā, spēs vadīt arī dzīvē – tā jau būs svētlaime,” nobeigumā nosaka Sendija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm