”Sievietēm jau geji patīk!” Puiši, kuri ”Piecērt Eglītei!” zaudēja Mairim, komentē Līgas neražu

7 komentāri
”Sievietēm jau geji patīk!” Puiši, kuri ”Piecērt Eglītei!” zaudēja Mairim, komentē Līgas neražu
KASPARS KRAFTS, F64

Šova ”Piecērt Eglītei!” noslēgumā izveidojusies neērta situācija – Mairis, kuru Eglīte izvēlējās, paziņojis, ka viņu sievietes neinteresē.  Atraktīvie Kristaps un Krišjānis, kuri otrajā randiņā zaudēja Mairim cīņā, sarunā ar Skaties.lv atklāj, ka jau tad nojautuši, ka Mairis, iespējams, nav heteroseksuāls. Kristaps un Krišjānis joprojām ir brīvi un gatavi Līgu mierināt!

”Viņš jau tad, filmējoties otrajā sērijā, likās dīvains,” sarunā ar Skaties.lv neslēpj Krišjānis. Kad Līga izbrāķējusi abus atraktīvos zēnus un izvēlējusies šo dīvaini, Kristaps un Krišjānis izlēmuši iet kopā noskalot bēdu.

”Abi pēc tam aizgājām uz bāru iedzert un bišķi ierēcām par to Līgas izvēli,” stāsta Kristaps. Abi esot sprieduši, ka Mairis Līgas sirdi iekarojis tipiskā veidā – sakarinot sievietei uz ausīm ”makaronus”, sastāstot, ka ir slavens dzejnieks un grāmatu autors.

”Spriedām, ka gudri runāt jau jebkurš var, bet vai viņš var spuldzīti ieskrūvēt?” par sievietes nespēju izvēlēties to, kas dzīvē patiešām vajadzīgs, uzjautrinās Krišjānis.

Ziņa, ka Mairis nav heteroseksuāls un puiša ”iznākšana no skapja” abus nepārsteidz – viņiem jau bijušas tādas aizdomas. Ne Krišjānis, ne Kristaps nejūtas pazemoti par to, ka spēlē ”zaudējuši” citas orientācijas puisim. Viņi spriež, ka tā ir diezgan tipiska sieviešu kļūda – izvēlēties sev pašu nepiemērotāko vīrieti.

”Diezgan interesanti, ka gejs izkonkurē divus normālus čaļus.

Taču sen zināms, ka sievietēm jau geji patīk! Sievietēm patīk, ka geji par sevi pastiprināti rūpējas,” spriež Kristaps.

Gan Krišjānis, gan Kristaps pēc ”Piecērt Eglītei!” piedzīvojuma bauda brīvu vīriešu statusu. Krišjānis strādā par santehniķi, bet Kristaps ir atvēris savu servisu. Abiem vasarā bijušas darba pilnas rokas, mīlas lietām nav bijis laika. Abi atkal satikušies ”Lauku sētas” atlasē un smejas, ka noteikti gatavi vēl kādām TV avantūrām.

Un gan Kristaps, gan Krišjānis gatavi dot Eglītei otru iespēju. ”Gan jau aizvestu viņu uz randiņu,” gatavs Kristaps.

”Ja Līga man uzrakstītu, es viņu noteikti neignorētu!” mierināt skaistuli pēc nelāgās afēras ar Mairi gatavs Krišjānis.

7 komentāri