tv3.lv

"Simpatizē meitenes ar gariem matiem, sievišķīgas. Laurā to nemanīju." Jurģis par mīlas šova partneri

Saimniecisko Jurģi iepazinām šovā “Nākamā pietura: Mīlestība”. Jurģis joprojām nav atradis otro pusīti, bet turpina ticēt, ka nav nolemts dzīvi pavadīt vientulībā. Šova dalībnieks sevi sauc par saimniecisku, ģimenisku cilvēku un ilgojas pēc kādas, pie kuras atgriezties pēc garas darba dienas.

2021. gada 3. jūnijā 11:07

Sarunā ar portālu Skaties.lv Jurģis paziņo, ka šovam viņu pieteikuši darba kolēģi. Vienu dienu viņi apsprieduši raidījumu un viens no kolēģiem paziņojis, ka ir aizpildījis pieteikuma anketu, lai Jurģis – gaidot zvanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ar šova partneri Lauru Jurģim uzreiz izveidojās draudzīga komunikācija, bija sajūta, ka viņi ir pazīstami jau sen. Arī sarunas vedušās pašas no sevis.

“Runājot par romantisko plakni, laikam nostrādāja tas faktors, ka Laura nebija mans tips. Jā, mums bija pāris kopīgu interešu, bet tas arī viss. Mani simpatizē meitenes ar gariem matiem, sievišķīgas. Diemžēl, Laurā es to nemanīju,” tā Jurģis.

“Esmu brīva pietiekami ilgi, bet ne tik ilgi, lai mestos pirmajās attiecībās!” Mīlas šovā iepazītā skolotāja Laura meklē ko īpašu

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šova dalībnieks nenoliedz, ka Lauru iepazīt bijis patīkami. Ja jūt, ka tālāk nekas neveidosies ir jāpieņem lēmums, pat ja tas ir sava veida “kurvītis”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc raidījuma filmēšanas dalībnieki savā starpā nav komunicējuši.

Jurģis joprojām ir brīvs vīrietis un par tādu sevi sauc jau gandrīz divus gadus.

Lai iepazītos ar dāmām, vīrietis izmanto populārākās iepazīšanās aplikācijas un arī draugi reizēm “piespēlējot” kādu meiteni.

Par neveiksmēm attiecībās Jurģis saka, ka vienkārši nav pratis “pieslīpēties” otram cilvēkam, varbūt dzīves vērtības nav sakritušas. Vīrietis apzinās, ka ikvienas izirušās attiecības ir mācība nākamajām.

Vai skolā izmantotās audzināšanas metodes noder arī attiecībās? Atbild mīlas šova skolotāja Laura

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Jurģis sevi uzskata par ģimenes cilvēku, ne vīrieti, kuram vienmēr nepieciešama brīvība un jauni iekarojumi. Šova dalībnieka acīs nekas nav labāks, kā atpūta kopā ar mīļoto.

“Manuprāt, intīmā tuvība ir svarīga nopietnām attiecībām, taču jāatzīst, ka mūsdienās, tā tiek pārvērtēta. Iespējams, esmu vecmodīgs, bet man ļoti svarīgs ir pats cilvēks, sekss paliek otrajā plānā,” par attiecībām un seksu prāto Jurģis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunais vīrietis nenoliedz, ka reizēm pēc neveiksmīgiem randiņiem piezogas šaubas un domas par to, ka nav lemts, bet cerība būt laimīgam attiecībās nepazūd nekad.

“Sievietē mani piesaista kopts izskats un saimnieciskums. Savukārt mani atgrūž sievietes, kuras sevi nekopj vai to dara pārspīlēti, prasti uzvedas,” tā Jurģis.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šova dalībnieks uzskata, ka viņam piemīt romantisms – ziedi un vakariņas sveču gaismā ir biežākais veids, kā viņš ir iepriecinājis sievietes. Ir arī sarīkots sveču izgaismots ceļš līdz kempinga mājiņai, kur sekoja pirtiņa ar baļļu, šampanietis un relaksējoša atpūta.

“Brīvo laiku, galvenokārt pavadu aktīvi. Man ļoti patīk pārgājieni, izbraucieni ar velosipēdu, šogad esmu nolēmis apgūt “supošanu”, iespējams pat iemācīties balles dejas. Tā kā sevi uzskatu par saimniecisku, tad neizpaliek arī dažādi mājas darbiņi,” par hobijiem stāsta Jurģis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm