tv3.lv

Slavas dēļ aizbēg pie cita, bet īsā laikā atkal atgriežas! Saimnieku šova Signes un dzejnieka vētrainais romāns

Attiecību šova cienīgu sižetu šopavasar izdzīvojuši šovu “Saimnieks meklē sievu” un “Mīlas kruīzs” zvaigznes Signe Gerika un Mairis Daiļais. Divu mēnešu laikā abi paspējuši uzsākt vētrainu romānu, tad Signei uzradies cits, bet nu abi atkal ir kopā un savas attiecības definē kā nopietnas.

2018. gada 7. jūnijā 10:07

Aprīļa sākumā Latviju pāršalca ziņas, ka Mairis uzsācis daudzsološu romānu ar Signi, kura “Saimnieks meklē sievu” ietvaros mirdzēja Mārtiņa sētā. Lasi TE!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai iepazītu meiteni tuvāk, Mairis aicināja viņu maija sākumā doties kruīzā uz Stokholmu. “Viss bija skaisti noorganizēts, bet dienu pirms brauciena viņa mani pēkšņi šokēja, paziņojot, ka nekur nebrauks un ka viņai ir puisis.

Nezināju, ko domāt. Biju reģistrējis viņu kā ceļojumā braucēju, visi dati iesniegti, bet viņa pēdējā brīdī atsaka. Nesapratu, kas tas par puisi – vai pēkšņi uzradies vai arī viņa jau bijusi aizņemta,” Skaties.lv pirms ceļojuma stāstīja Mairis.

Galu galā viņš kruīzā devās bez meitenes. Attēlus no Maira ceļojuma apskati TE!

Taču pēc brauciena viss atkal sagriezies kājām gaisā – Mairis atkal ir kopā ar Signi!

“Jā, bija tā, ka man uzradās cits puisis. Neilgu laiku kaut ko mēģinājām, bet nekas nesanāca – puisis aizbrauca uz ārzemēm,” Skaties.lv vaļsirdīgi stāsta Signe.

Viņa neuzskata, ka būtu Mairi krāpusi – meitene godīgi pateikusi dzejniekam, ka nespēs būt kopā, jo nevar pierast pie Maira popularitātes un tā, ka viņš nemitīgi ir fanu uzmanības centrā. Laikā, kamēr Mairis bijis kruīzā, viņa pārdomājusi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Uzreiz pēc kruīza atkal sagājām kopā. Jā, esam atjaunojuši romantisku kontaktu. Mūsu attiecības tagad ir nopietnas,” paziņo Signe.

Meitene ir pārvākusies uz Rīgu, kamēr Mairis dzīvo Tukumā, taču abi regulāri tiekas.

Skaties.lv uzrunāts un jautāts, vai piedos Signei sānsoli jau attiecību sākumā, Mairis ir lakonisks.

“Varu teikt, ka sirdij nevar pavēlēt. Mēs katrs kļūdāmies, nesam ideāli neviens,” tā Mairis, apstiprinot, ka Signei piedevis un ar jaunu sparu meties mutuļojošajā mīlas atvarā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm