”Šo to vienkārši muldēju.” Kaspars Zemītis atklāj, kā apvedis ap stūri ”Balss maskā” detektīvus

1 komentārs
”Šo to vienkārši muldēju.” Kaspars Zemītis atklāj, kā apvedis ap stūri ”Balss maskā” detektīvus
PUBLICITĀTES FOTO

Šovā ”Balss maskā” kritusi īpaši noslēpumainā Lutauša maska – neviens no detektīviem pat nav varējis iedomāties, ka zem tās slēpjas ģitāras virtuozs Kaspars Zemītis. Kā intervijā pēc maskas noņemšanas atklāj Kaspars, viņš sajaucis gaisu, vienkārši dauzoties, tāpēc daži no faktiem par viņu bijusi vienkārši muldēšana!

”Pārsvarā [pēc šova] saņēmu īsziņas, ka, tāpat kā Samanta, cilvēki ir šokā. Man bija aizdomas, ka tā varētu būt,” smejas Kaspars.

Kā atklāj Kaspars, kad viņš saņēmis piedāvājumu piedalīties ”Balss maskā”, viņam uzreiz bijis skaidrs – ”būs jāpadauzās”! Mākslinieks neslēpj – vilkt nost Lutauša masku nu nemaz nav gribējies.

”Vēl jo vairāk tāpēc, ka visur pa televizoru saka ”lūdzu, esiet maskās”. Šajā brīdī novilkt masku – tas nebija tas labākais variants,” smejas Kaspars, atklājot, ka, lai gan viņam mājās ir citas maskas, šī esot kļuvusi īpaši mīļa.

No ģimenes Kaspars neesot slēpis to, ka ir Lutausis. ”Sieva un dēli – es nevarēju noslēpt šo faktu no viņiem,” smejas Kaspars. Starp citu – ģimenei, jo īpaši dēliem, bija nozīmīga loma arī Lutauša repertuāra izvēlē. Dēli esot aizrādījuši tēvam, ka pietiks izvēlēties ”veco mīlnieku gabalus” un ieteikuši izpildīt hitus, kādus pats Kaspars iepriekš nemaz nebija dzirdējis!

Tā nu mākslinieks no ”Modern Talking” pārslēdzies uz Ozola&Dona singlu “Salauzta sirds” un Anša “Zemes stunda”.

Daļa skatītāju, arī uzzinot, ka zem maskas slēpjas Kaspars Zemītis, turpina brīnīties par faktiem, ko Lutausis par sevi pastāstījis.

“Ēšana un sekss, iesaku to darīt abus kopā!”,”Man patīk spēlēties – no galda spēlēm līdz pudeles griešanai”, “Saldumi, saldais ūdens, limonāde, tas daudz un vēlu vakarā, lai cukurekstāzes pārņem manu ķermeni!” – kā šos apgalvojumus skaidro Zemītis?

Mūziķis neslēpj, ka sākumā, liekot faktus par sevi, stipri piedomājis. Pēc katra fakta izdomāšanas viņš aizdomājies – nē, šis tomēr ir dzirdēts! Nekas nav licies gana labi, viss šķitis atminams.

”Un tad man tā redaktore saka – bet vispār jau tu vari arī dauzīties! Tu vari stāstīt visādas muļķības – galu galā – tas taču ir Lutausis!

Godīgi sakot, es to uztvēru kā tādu dauzīšanos. Manuprāt, es diezgan daudz ko pastāstīju, bet šo to vienkārši muldēju,” par faktiem, kas samulsināja daudzus, smejas Kaspars.

Viņš pats ar interesi seko šova intrigai.

”Priekš manis lielākā intriga ir Lelle. Jo par pārējiem ir daudz minējumu. Un vispār tie, kas tur palikuši – kas par balsīm un kāda kompānija,” šovā palikušos, tostarp, spēles vadītāju, slavē Kaspars.

Viņš neslēpj, ka pašam Lelle šķiet visinteresantākā, un viņam neesot ne mazākās nojausmas, kas zem šīs maskas varētu slēpties!

1 komentārs