tv3.lv

Šodien startē TV3 šovs Tēta nedienas Latvijā

Jau šovakar plkst. 21.00 TV3 sāksies jaunais realitātes šovs Tēta nedienas Latvijā, kurā varēs sekot līdzi, cik vīriešiem viegli rūpēties par bērniem un mājsaimniecību.

2016. gada 2. martā 10:13

Pirmā raidījuma galvenie varoņi ir daudzbērnu ģimene no Tukuma. Mamma Gunita jau vairākus gadus nekur nestrādā un sēž mājās ar bērniem. Mamma bija tā, kura pieteicās šovam, tā atlasē atklājot, ka ir ļoti nogurusi no rutīnas un vēlas atpūsties. Gunitai kopā ar dzīvesbiedru Ēriku ir septiņi bērni, taču visi nav viņu kopīgie, un daļa no viņiem jau ir pieauguši un dzīvo atsevišķi. Šobrīd abi vecāki ikdienā rūpējas par četriem bērniem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Tēta nedienas Latvijā ir jauns realitātes šovs, kura dalībnieki ir ģimenes no visas Latvijas – mamma, tētis un bērni. Noteikumi ir vienkārši – ģimenei tiek dotas piecas dienas un to laikā jātiek galā ar vēl nebijušu piedzīvojumu – vīram un bērniem pilnībā jāiztiek bez mammas. Visus mājas darbus – ēst gatavošanu, trauku mazgāšanu, bērnu apkopšanu un daudz citus neskaitāmus darbus – jāpaveic tētim vienam pašam. Savukārt mamma dosies atpūtā uz SPA viesnīcu, un viņai līdzi nebūs pat telefona. Tas nozīmē, ka tētim tik tiešām ar visu būs jātiek galā pašam un palīdzību saņemt… gandrīz nebūs iespējams! Gandrīz tādēļ, ka tētis var izmantot piecus glābējzvanus, proti, atsevišķu uzdevumu veikšanai viņš var pieaicināt savus radiniekus, draugus vai arī cilvēkus no malas, viņiem piezvanot un uzaicinot palīgā. Katra šī reize viņam gan izmaksā 100 eiro, jo tieši par tādu summu samazinās dāvanas vērtība, kuru ģimene saņem raidījuma beigās.

Video

Vai tētis var būt mamma? To ieraudzīsim jau šovakar jaunā realitātes šovā “Tēta nedienas Latvijā”!

Posted by TV3 Latvijā on trešdiena, 2016. gada 2. marts

Kopumā TV3 ekrānos būs skatāmas 15 epizodes.

Notikumiem šovā seko līdzi no 2. marta trešdienu vakaros plkst. 21.00 kanālā TV3 un TVPlay!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm