Šovā “Balss maskā” pirmo reizi atmasko divus dalībniekus

17 komentāri
Šovā “Balss maskā” pirmo reizi atmasko divus dalībniekus
PUBLICITĀTES FOTO

Svētdienas, 18. aprīļa, vakarā muzikālajā šovā ”Balss maskā” pirmo reizi tika atmaskoti divi dalībnieki. Detektīvi lēma, ka maska jānoņem Taurenim, bet zem Vakara Zvaigznes maskas slēpās Dons.

Jau septīto nedēļu šova ”Balss maskā” detektīvi un skatītāji šķetināja vienu no rūpīgāk glabātajiem noslēpumiem Latvijas šovbiznesā – kas slēpjas zem maskām, un šajā vakarā sacensību minēšanas spēlē turpināja sešas maskas – Baltais Vilks, Saules Meita, Zebra, Fēnikss, Taurenis un Planēta.

Šajā koncertā dalībnieki izpildīja savas mīļākās dziesmas, kas saistītas ar ēdieniem un dzērieniem.

Koncerta noslēgumā uz izbalsošanas strīpas stājās Baltais Vilks un Taurenis, un detektīvi nolēma, ka šajā vakarā maska jānoņem Taurenim, kurš detektīvus par savu patieso dzimumu bija maldinājis jau no pirmajiem raidījumiem.

Jānis Šipkēvics minēja, ka zem Taureņa maskas slēpjas Katrīna Gupalo, savukārt Krivenchy sprieda, ka tas ir Ivo Fomins.

Ar savu minējumu nekļūdīgas bija Samanta Tīna un Baiba Sipeniece-Gavare, kura atminēja, ka zem Taureņa maskas slēpjas džeza dziedātāja un vokālā pedagoģe Jolanta Gulbe-Paškeviča.

Jautāta, kura no detektīvu versijām par to, kas slēpjas zem Taureņa maskas, viņai patika vislabāk, Jolanta atzina, ka viņu ļoti sasmīdināja varianti par Ivo Fominu un Tomasu Kleinu.

Kā izteicās Baiba, tikai šajā vakarā pa īstam ieskanējusies Jolantas patiesā balss. ”Bija ļoti grūti noslēpt. Mums nācās smagi strādāt pie tā, lai es nebūtu es, lai jūs domātu, ka es esmu vīrietis,” atzina Jolanta.

Viņa neslēpa, ka vīrišķīgās kustības bija speciāli iestudējusi: ”Es arī beksteidžā sevi noskaņoju: es esmu vīrietis, un gandrīz pati tam noticēju.”

Taču, lai minēšana būtu vēl aizraujošāka, šajā un turpmākās svētdienas līdz šova finālam 9. maijā, skatītāju jau iemīļotajiem dalībniekiem pievienojusies jauna maska – Vakara Zvaigzne, zem kuras ik svētdienu slēpsies kāds Latvijā pazīstams mūziķis.

Šajā vakarā zem Vakara Zvaigznes maskas slēpās Dons.

17 komentāri