tv3.lv

Šova "Ekstrasensu cīņas" zvaigzne Larina skaidro, kāpēc vairums no mums ir atkarīgi no apkārtējo viedokļiem

Viena no populārākajām šova “Ekstrasensu cīņas” finālistēm ir ragana Tatjana Larina. Sieviete palīdz līdzcilvēkiem ne tikai maģijas rituālu laikā, bet arī sniedzot padomus, rakstot pārdomas sociālajos tīklos. Tatjana ir skarba, bet saņem cieņu no apkārtējiem, jo vienmēr ir patiesa.

2021. gada 24. aprīlī 13:00

Sociālā tīkla “Instagram” ierakstā Tatjana paziņo, ka vairums cilvēku ir atkarīgi no apkārtējo viedokļiem un cenšas dzīvot tā, lai viņus neviens nenosoda, nerāj un neaprunā aiz muguras.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ekstrasensu cīņas” fināliste Tatjana Larina atklāj pazīmes, kas var liecināt, ka vīrietis melo mīļotajai

Tajā pašā laikā, daudzi cenšas noliegt, šāda veida atkarību, sakot – lai runā, man vienalga, zinu, ka aiz muguras runā, neņemu to galvā!

Patiesībā viss ir otrādi. Mēs uzmanīgi sekojam līdzi tam, ko par mums runā, ja dzirdam nepatīkamas lietas, tad pārdzīvojam.

“Psihologi ir izpētījuši, ka visvairāk apkārtējo viedoklis “sāp” cilvēkiem, kuriem ir apspiests “ES”. Tieši viņi ļoti uzmanīgi seko līdzi tam, ko par viņiem runā,” tā Tatjana.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova zvaigzne apgalvo, ka ne katrs saprot, ka tie, kuri runā, agri vai vēlu pazudīs no viņu dzīves. Personas ar apspiestu “ES” ātri vien atradīs citus, no kuru viedokļiem baidīties.

Atkarība no citu novērtējuma piemīt cilvēkiem ar vāju raksturu un gribasspēku. Viņi nav spējīgi būt par sevi pārliecināti, nespēj pieņemt lēmumus, uzņemties atbildību par savām rīcībām un darbiem.

Tatjana domā, ka tas viss ļoti ietekmē dzīves kvalitāti un aicina ikvienu – pirms apspriest citus, izteikt negatīvismu padomāt par sekām, ko izteiktie vārdi var nodarīt cilvēkam ar zemu pašvērtējumu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm