tv3.lv

Šovakar cilvēki pirmo reizi dosies uz ārzemēm

Ja vakar mūs visus priecēja sabiedrībā zināmi cilvēki ar savām zināšanām par Latviju, tad šodien jau dosimies ārpus mūsu valsts robežām. Šovakar, plkst. 20:20, TV3 saviem skatītajiem piedāvās vēl nebijušu šovu, kurā četri cilvēki dosies savā pirmajā ārzemju ceļojumā.

2014. gada 1. septembrī 11:34

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vai pazīsti kādu, kurš nekad nav bijis ārpus Latvijas?

Mūsdienās ir grūti iedomāties un satikt cilvēku, kurš patiesi nekad, nekad pirms tam nav bijis tuvākā vai tālākā ceļojumā. Bet, redz, tādi ir, tieši tādēļ viņi ir uzaicināti, lai piedalītos savā pirmajā ceļojumā:

  • Artūrs – vienkāršs puisis no Alojas puses;
  • Egita – divu pusaudžu mamma no Siguldas, kura dzīvē neko neplāno;
  • Viktors – dzīvo Limbažos, un, kā jau skolotājs, atšķirība no Egitas pieturas pie stingra plāna;
  • Andra – emocionāla biroja vadītāja no Rīgas.
TV3 Publicitātes foto

TV3 Publicitātes foto

Tagad viņi varēs piepildīt sen lolotu sapni un doties pirmajā ceļojumā ārpus Latvijas robežām, taču viņi būs ne tikai ceļa biedri, bet arī konkurenti. Šis nebūs nekāds parastais izklaides brauciens, jo šie četri izredzētie cīnīsies par šova galveno balvu – 1000 eiro no “SEB” bankas.

TV3 Publicitātes foto

TV3 Publicitātes foto

Kas viņiem būs jādara?

Visu šo nedēļu, līdz pat ceturtdienai, TV skatītājiem tiks piedāvāts Latvijā vēl nebijis šovs, kurā tā dalībnieki nekad pirms tam nav bijuši ārzemēs. Lai iegūtu galveno balvu, būs nepieciešams mazliet izdomas – katrs dalībnieks būs atbildīgs par vienu šova dienu, un intrigas sākas jau tagad, jo attiecīgo dienu vērtēs neviens cits kā paši konkurenti.

Šova beigās tiks saskaitītas zvaigznes, un tas, kurš būs ieguvis visvairāk, saņems apaļu 1000 eiro no “SEB” bankas savam nākamajam ceļojumam. Kurš kuru iegāzīs? Kurš kuram palīdzēs? Vai izveidosies jaunas draudzības vai varbūt pat attiecības? To un daudz ko citu noskaidrojiet jau šonedēļ šovā “Pirmoreiz ārzemēs”!

Skatītāj, balso!

Atgādinām, ka Tev, TV3 skatītāj, ir unikāla iespēja izvēlēties kanāla programmas saturu – šonedēļ četri svešinieki ceļos uz ārzemēm un cīnīsies par naudas balvu, bet jau nākamajā mūs sagaida gardēžu šovs “Garšas mednieki”, kurā sabiedrībā pazīstami cilvēki – Olga Rajecka, Guntis Veits, Ineta Radēviča un Mārtiņš Meiers – kopā pavadīs četras dienas un izvērtēs viens otra kulinārijas mākslu. Cītīgi seko abiem šoviem līdzi, jo tieši Tu būsi tas, kurš noteiks, kuru raidījumu arī turpmāk varēsim vērot TV3 kanālā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm