Šovam ”Balss Maskā” pievienojas jauna maska – Vakara Zvaigzne!

13 komentāri
Šovam ”Balss Maskā” pievienojas jauna maska – Vakara Zvaigzne!
PUBLICITĀTES FOTO

Negaidītu pavērsienu ir piedzīvojis neparastais muzikālais šovs ”Balss Maskā”, kas katru svētdienas vakaru ir skatāms kanālā TV3 un televīzijā Go3. Sākot no šīs svētdienas līdz pat finālam, detektīviem nāksies atmaskot divas maskas – esošo šova dalībnieku un jauno masku Vakara Zvaigzni, zem kuras slēpsies kāds pazīstams mūziķis.

Tuvojoties šova ”Balss Maskā” finālam, kas tiks aizvadīts jau 9. maijā, līdztekus jau esošajām maskām, kas turpina dalību šovā – Baltais Vilks, Saules Meita, Zebra, Fēnikss, Taurenis un Planēta, skatītājus ik svētdienas vakaru sagaidīs jauns pārsteigums.

Dziesma jaunās skaņās! ”Balss maskā” Planēta pārsteigs ar Dona hitu ”Tev piedzimis bērns”

Tā būs neparasta un līdz šim vēl neredzēta maska ”Vakara Zvaigzne”, zem kuras šajā un turpmākajos trīs raidījumos slēpsies kāds Latvijā pazīstams mūziķis, izpildot sev neierastu vai ierastu repertuāru.

”Vakara Zvaigzne šovu padarīs vēl intriģējošāku un aizraujošāku – tagad skatītājiem vakara laikā nāksies vēl vairāk palauzīt galvu, atminot divas maskas.

Turklāt viesa maska būs jāatmin vien pēc dažiem pavedieniem un muzikālā priekšnesuma. Jau šo svētdien raidījumā Vakara Zvaigzne izpildīs leģendārās dziedātājas Tīnas Tērneres superhitu ”Simply The Best”,” vairāk par jaunumiem stāsta šova producente Ilze Jansone.

Atklāj, kas slēpjas zem Vakara Zvaigznes šovā ”Balss Maskā” jau šo svētdien TV3 un Go3 plkst. 20.00!

13 komentāri