tv3.lv

Aleksandra Pavlova ekstravagantā uzkoda viesus atstāj mutēm vaļā

Trešdienas, 12. maija, pievakarē pie TV3 skatītājiem devās izklaidējošā kulinārijas šova “Gandrīz ideālas vakariņas” kārtējais raidījums, un tajā savas prasmes virtuvē un ciemiņu uzņemšanā atrādīja modes mākslinieks un stilists Aleksandrs Pavlovs.

2021. gada 13. maijā 12:11

Šajā nedēļā “Gandrīz ideālās vakariņās” sapulcināta raiba kompānija – viens pēc otra galdu klāj dziedātāja un šova “X Faktors” trešās sezonas uzvarētāja Elīna Gluzunova, veselīga dzīvesveida trenere un blogere Nika Linde, “Bigbank Latvija” vadītājs Ģirts Kurmis un modes mākslinieks un stila eksperts Aleksandrs Pavlovs, kurš galdu klāja trešdienas vakarā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ciemošanās pie Aleksandra iesākās ar izklaidi, un ciemiņiem pašiem bija jāsēžas pie šujmašīnām un jāuzšuj sev sejas aizsargmaskas. “Tas bija tas, ko no Aleksandra, protams, var gaidīt. Tas bija kaut kas aizraujošs,” atzina Ģirts.

Abām daiļā dzimuma pārstāvēm ar sejas masku darināšanu tik veikli, kā sākumā bija šķitis, neveicās. “It kā likās tik viegli, ka minūtes laikā būs gatavs, bet nē,” izteicās Nika. Savukārt Elīnai sākumā gāja “drusciņ piņķerīgi, jo es laikam nobūru šujmašīnu”.

Atrakcijas noslēgumā ciemiņi lepojās ar skaistām pašu darinātās sejas maskām, bet atlikušo vakaru kompānija pavadīja restorānā, kur Aleksandrs ar īpašu galda klājumu, kāds šovā vēl nebija redzēts, gaisotni un ēdieniem veda viesus garšu un sajūtu ceļojumā.

Pirmajā ēdienā Aleksandrs bija sarūpējis bagātīgu uzkodu plati ar dažādām gaļām, dārzeņiem un ogām, sieriem, maizītēm, kas ciemiņos raisīja pamatīgu pārsteigumu, jo ciemiņi pie galda tika sēdināti aizvērtām acīm.

“Mēs te uz palikšanu,” ieraugot ēdienu pārpilnību, iesaucās Elīna. “Galdu Aleksandrs bija noformējis absolūti ekstravaganti, un tas bija gaidīšanas vērts ar aizvērtām acīm un ar vienkāršību, bet reizē pārpilnību, sirds bagātību un ar vēlmi pārsteigt, un viņam tas absolūti izdevās,” jūsmoja Ģirts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Forši, ka viņš to neļāva pirms tam novērtēt, paskatīties, bet atverot [acis] bija vow! Nopietni? Tik daudz!” atzina Nika.

Lai visiem būtu interesantāk, Aleksandrs ierosināja uzspēlēt kādu spēli, kas ļāva uzzināt ko vairāk par vienam par otru.

“Mēs, godīgi sakot, spēlējām negodīgi, neobjektīvi. Ja kāds cits būtu uzdevis neitrālus jautājumus, kuri nav vērsti pret kādu no dalībniekiem, es domāju, ka rezultāts būtu pavisam cits,” izteicās Elīna un pie vakariņu galda atklāja, ka nekad nav čurājusi sniegā.

“Bija forši, jautri. Es noteikti kādreiz mēģināšu spēli atkārtot,” priecājās Nika.

Vakariņu šova izklaide izpelnās Elīnas Gluzunovas nepatiku

Pamatēdienā Aleksandra galdā cēla ceptu gaļu ar dārzeņiem Āzijas gaumē, kura recepti pirms pāris dienām noskatījies vietnē “YouTube”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kad vakars metās uz otru pusi, bija pienācis laiks uzservēt saldo – zefīrus kopā ar saldo krējumu un greipfrūtu. Tā kā Elīnai ir alerģija no citrusaugļiem, Aleksandra viņai pasniedza mazāku porciju nekā pārējiem viesiem. “Tas bija ļoti mīļi,” par porcijas izmēru priecājās dziedātāja.

Viesi namatēva sniegumu vērtēja ļoti atzinīgi, un katrs piešķīra augstāko punktu skaitu – 10 balles.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm