tv3.lv

Boksere Boža vakariņās pie Rēdliha piedzīvo mulsuma pilnus mirkļus

Šajā nedēļā šovā “Gandrīz ideālas vakariņas” sapulcināta sportiska kompānija – cits pēc cita viesus uzņem šarmantais motosportists Matīss Karro, apburošā uztura un fitnesa trenere Madara Meiere, titulētā boksere Agnese Boža un pazīstamais hokejists Jēkabs Rēdlihs, kurš namatēva lomā iejutās otrdienas vakarā.

2021. gada 20. aprīlī 19:07

Jēkabam bija jāceļ galdā trīs paša gatavoti ēdieni, un kā pirmo sportists pasniedza turku lēcu zupu, kas visvairāk pie dūšas gāja Matīsam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pamatēdienā hokejists bija sagatavojis kaut ko no zivju pasaules. “Es domāju, ka viesiem būs pārsteigums, ka viņiem uz šķīvja būs vesela palija,” sprieda Jēkabs.

“Ar to porciju varētu pabarot visu manu boksa komandu,” ieraugot, cik branga ir pamatēdiena porcija, izteicās Agnese.

Tomēr bija kas tāds, kas titulētajai bokserei raisījis mulsumu. “Mani mazliet samulsināja, godīgi pateikšu, tas, ka viņai bija galva, un man likās, ka viņa uz mani skatās. Šodien es tam pārkāpu pāri, un es viņai tomēr pieskāros un mēģināju neskatīties uz galvu, kas skatās uz mani, un tomēr ēst. Bija ļoti okei.”

“Acis vēl mirkšķināja,” jokojās Matīss. “Man patīk lielas porcijas, tad var kārtīgi paēst.”

Savukārt Madara, kura kompānija ir vienīgā veģetāriete, zivs vietā tika pie rīsu un makaronu dubultporcijas. “Man patika, bet man bija par daudz,” atzina Madara.

“Ja paliek pāri, bāžam kabatās, lai ņemtu uz mājām līdzi,” to, ko iesākt ar neapēsto porciju, rosināja namatēvs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vakara turpinājumā bija pienācis laiks izklaidei, kuras laikā Jēkabs ciemiņus iepazīstināja ar hokeju. Bet vakars noslēdzās uz varen saldas nots – Jēkabs galdā cēla desertu, kura gatavošanā roku bija pielikusi arī Jēkaba meita.

Jēkaba centību ciemiņi novērtēja ar 29 punktiem – no Agneses un Madaras viņš saņēma pa desmitniekam, bet Matīss par vakaru piešķīra deviņus punktus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm