tv3.lv

Ciemos: ieskats, kā Jelgavā dzīvo ”jūtūbere” Santa Buša

Jau ierasts, ka ”Gandrīz ideālas vakariņas” skatītājiem dāvā iespēju novērtēt ne tikai to, kā šova dalībniekiem veicas ar ēst gatavošanu un ciemiņu uzņemšanu, bet arī ļauj ielūkoties viņu mājokļos.

Santa pošas viesus uzņemt savā ģimenes mājā Jelgavā un bez liekas kavēšanās izrāda savu istabu.

”Šī ir mana istaba, un šeit pārsvarā norit mans radošais process – šeit es filmēju video, skatos seriālus, spēlējos ar saviem kaķiem, atpūšos. Viss, kas, man ir svarīgs, atrodas šeit, šajā istabā,” skaidro Santa, kuras video kanālam populārajā vietnē ”YouTube” ir vairāk nekā 17 tūkstoši abonentu, bet vietnē ”Instagram” viņas gaitām līdzi seko vairāk nekā 16 tūkstoši interesentu.

Jaunā dāma palepojas, ka viņai ir ļoti daudz lietu ar kaķiem: ”Man ir kaķu zīmējumi, man ir kartona kaķis, man ir divas krūzītes ar kaķiem. Man ļoti patīk kaķi. Man pat ir kalendārs ar kaķiem. Es īstenībā neizmantoju kalendāru, es viņu turu tikai tādēļ, ka tur ir kaķu bildītes.”

Santas aizraušanās ir ne tikai kaķi, bet arī mūzikas klausīšanās no vinila platēm. ”Man liekas šausmīgi forši. Man patīk, ka viņām ir tāda čerkstošā skaņa klāt,” viņa skaidro un atklāj, ka mīļākais ieraksts vinilā ir no grupas ”Smokie”.

Santas istabā vieta atradusies arī kaktusu kolekcijai un nelielam grāmatu plauktam, kurā ir gan enciklopēdija par kaķiem, gan ”jūtūberes” mīļākā grāmata ”Mīlestība caur Jelgavas liesmām”.

”Es teiktu, ka esmu ļoti liela Jelgavas patriote īstenībā. Man ļoti patīk Jelgava. Jelgavā esmu dzimusi. Mašīnā, starp citu, braucot uz slimnīcu. Es neesmu dzimusi slimnīcā,” stāsta Santa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņas istaba nebūtu iedomājama bez statīva un kameras, ”jo es filmēju ”YouTube” video”. ”Es pārsvarā filmēju ikdienišķa satura video, bet īstenībā ļoti atkarīgs no tā, kāda man ir iedvesma. Citreiz es filmēju komēdijskačus, citreiz es filmēju vienkārši ikdienu, citreiz es rādu, kā es kārtoju kaut ko, vai vienkārši filmēju savus kaķus,” to, kāda satura video filmēšanai dod priekšroku, skaidro Santa.

Izrādās, pirms nepilna gada viņa filmējusi parodiju video ”Vakariņas divatā”. ”Tagad ir ļoti interesanti, ka esmu nonākusi patiešām šajā šovā,” priecājas Santa.

Kā Santai veiksies ar trīs ēdienu pagatavošanu un ciemiņu uzņemšanu, skaties šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” trešdien, 9. decembrī, plkst. 18:10 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3 jebkurā vietā un laikā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm