tv3.lv

Ciemošanos pie vegānes Evas viesi novērtē ļoti atšķirīgi

TV3 izklaidējošajā gatavošanas šovā “Gandrīz ideālas vakariņas” šonedēļ viens pie otra ciemojas četri vidzemnieki, un trešajā vakarā mēroties spēkiem kulinārijas un viesu uzņemšanas iemaņās bija piekritusi “Zaļās villas” īpašniece un dabas bērns Eva Strapcāne.

2020. gada 11. novembrī 19:10

Eva ciemiņus uzņēma lauku mājās, ko izdaudzināja kā Māras svētvietu un kur, kā pati uzsvēra, ierasti netiek lietots alkohols un ēsta gaļa. Kā sprieda zīmola “Viedi” radošo projektu autors Arturs Gailītis, tas gan nenozīmē, ka vakars nebūs izdevies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Eva 25 gadus ir vegāne, un arī vakariņu ēdienkarte bija tam pakārtota. Starp viesiem tas lielākais izaicinājums bija regbija trenerim Kristapam Staņam, kurš ir plēsētdiētas piekritējs un bažījās, ka nākamajā dienā pēc ciemošanās pie vegānes viņam varētu rasties problēmas ar zarnu darbību. Vairāk lasi te!

Tomēr Kristaps, tāpat kā Eva iepriekšējā vakarā, ciemojoties pie viņa, bija gatavs ļauties neierastajai garšu pasaulei, un mājas saimniece, paziņodama, ka šajās mājās maltītes ierasti tiek baudītas, sēžot uz zemes, pasniedza uzkodu – griķu miltos ceptus kabačus ar dažādu augu pesto un vegāno “siļķi kažokā”.

Pamatēdienā tika pasniegts uz ugunskura gatavots alternatīvais plovs jeb plovs bez gaļas un rīsiem, ko bagātināja ar dažādām piedevām, tostarp “burkānu lasi”, kas īpaši pie dūšas gāja dziedātājai Elizabetei Vētrai.

Ķeroties klāt otrajam ēdienam, Eva atzina, ka ikdienā galvenokārt ēd tikai ar karotēm. “Jo dakšas lauž enerģiju,” viņa skaidroja.

Tāpat viņa paziņoja, ka vakariņošana norit īpašā vietā – Māras enerģētiskā punkta centrā. Pēc Evas teiktā, cilvēks svētvietā nenonāk nejauši, turklāt viņam kaut kas tiek aktivizēts. Šajā jautājumā skeptiskākais bija Kristaps, kurš pretēji kompānijas nospiedošajam vairākumam atzinās, ka šādām lietām maz tic.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirms vakars noslēdzās, četrotne nobaudīja vegāno desertu, bet mājas saimniece, zīlējot zālīšu tējās, atklāja ko vairāk par katra viesa būtību.

Ciemiņi, lai gan vakara apburti, ļoti dažādi vērtēja Evas gatavotās vakariņas un sirsnīgo uzņemšanu. Kristaps šo ciemošanos novērtēja ar septiņiem punktiem, Arturs – ar astoņiem punktiem, bet Elizabete – ar 10 punktiem, un trešā vakara namamāte kopā saņēma 25 punktus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm