tv3.lv

Dziedātāja Aija Vītoliņa vakariņu šovā valdzina ar dekoltē

Ceturtdienas, 29. aprīļa, pievakarē TV3 noslēdzās izklaidējošā kulinārijas šova “Gandrīz ideālas vakariņas” šīs nedēļas raidījumu cikls, kurā ik vakaru savas prasmes virtuvē demonstrēja atraktīvi dažādu profesiju pārstāvji.

2021. gada 29. aprīlī 19:10

Šīs nedēļas četrinieka stafeti pirmā uzsāka dziedātāja Aija Vītoliņa-Freimane, pēc tam savas kulinārās prasmes demonstrēja horeogrāfe Ieva Biteniece, trešajā vakarā maģiju virtuvē rādīja pianists Eduards Grieznis, bet kā noslēdzošais uz ēst gatavošanas skatuves kāpa aktieris un mūziķis Māris Skrodis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Māris palielījās, ka beidzis Rīgas pārtikas ražotāju vidusskolu, un, lai gan pavāra profesijā nav strādājis nevienu dienu, iegūtās iemaņas, kā pagatavot maltīti, Mārim itin labi noder ikdienā.

Ciemiņus viņš bija nolēmis priecēt ar brangām vakariņām. Uzkodā galdā tika celti načo čipsi ar malto gaļu un sieru, pamatēdienā – spageti ar vistas, sēņu un paprikas mērci.

Šā vakara namatēvs bija parūpējies, lai viņa jaunajiem draugiem ne mirkli nebūtu jāgarlaikojas. Vispirms viņš katram lika sagatavot un vēlāk nolasīt prezidenta uzrunu, tad sniedza nelielu muzikālu priekšnesumu, kas ciemiņiem namatēvu ļāva ieraudzīt jaunā gaismā.

Kad bija pienācis laiks vakariņu noslēdzošajam ēdienam, Māris pasniedza ruleti ar ievārījumu un putukrējumu, ko viesi bija aicināti baudīt kopā ar alkoholisku kokteili.

Ar to prieki nebeidzās, un vakars noslēdzās ar vēl kādu pārsteigumu – Māris uzstājās ar paša sacerētu dziesmu, kas izskanēja kā sirsnīgs veltījums katram no kompānijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taču vakara gaitā ne mazāk skatītāju uzmanības izpelnījās dziedātāja Aija Vītoliņa-Freimane, kura uz šīs nedēļas pēdējām vakariņām bija ieradusies, skaisti saposusies. Šarmantā skatuves māksliniece bija tērpusies skaistā puķainā kleitā ar dekoltē izgriezumu.

Māra centību ciemiņi novērtēja ar 28 punktiem, bet kopvērtējumā par nedēļas uzvarētāju un galvenās balvas ieguvēju kļuva Ieva.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm