tv3.lv

Foto: ”Ideālajās vakariņās” Liene Zemīte viesiem sagādā spriedzes pilnu izklaidi

Šonedēļ kulinārā sacensība šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” aizrit Latvijas 102. dzimšanas dienas noskaņās, un otrajā vakarā skeiteris Madars Apse, čellists Valters Pūce un leģendārā dziedātāja Olga Rajecka tikās pie kūku meistares un pilsētrestorāna ”Lapsas mājas” saimnieces Lienes Zemītes.

2020. gada 17. novembrī 19:10

Šīs nedēļas kompānijā Lienei gatavošanā ir lielākā pieredze un lietpratība, un viesi jau pirms došanās ciemos bija patīkami satraukti un gatavi nobaudīt kādu no viņas izcilajām kūkām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Liene viesus uzņēma savā mājās un ciemiņus cienāja ne tikai ar desertu, kam bija devusi alternatīvo nosaukumu ”Ja mājās nekā nav”. Uzkodā tika baudīts suši, ko, sekojot Valtera piemēram iepriekšējā vakarā, viesi pagatavoja paši.

”Nekad nebiju taisījis. Vispār tur ir ķēpa,” atzina čellists, kurš sevi nodēvēja par lielu suši cienītāju.

Pamatēdienā Liene galdā cēla ceptu un ar ikriem dekorētu zandartu, ko pasniedza kopā ar rīsiem un krāsainiem dārzeņiem. ”Tas ir labāk nekā restorānā, jo pati Liene mums pienes,” priecājās Olga.

Pēc iestiprināšanās vakars turpinājās ar atrakciju – Liene ciemiņiem piedāvāja līdzsvara spēli ar koka klucīšiem.

”Kurš pēdējais nogāž, tas ir lūzers,” noteikumus pārējiem skaidroja Liene un Madars.

Pēc aizraujošās un spriedzes pilnās izklaides viesi tika iepriecināti ar dikti gaidīto desertu – ābolkūku, kas tika pasniegta kopā ar smiltsērkšķu sorbertu. Desertu visi kā viens novērtēja kā vienu no labākajiem, kas dzīvē ēsts.

”Es labprāt nāktu ciemos vēl,” neslēpa Madars un ciemošanos pie Lienes novērtēja ar 10 punktiem. Arī Olga un Valters namamātei piešķīra maksimālo punktu skaitu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm