tv3.lv

Foto: Ralfs Eilands TV3 vakariņu šovā sarīko dzīres labākajās komunālā dzīvokļa tradīcijās

Ceturtdienas, 25. novembra, pievakarē kanālā TV3 noslēdzās izklaidējošā kulinārijas šova “Gandrīz ideālas vakariņas” kārtējais cikls, un šīs nedēļas pēdējais vakars izvērtās patiesi lustīgs.

2021. gada 25. novembrī 19:15

Mūziķis Ralfs Eilands savus jaunajos draugus grupas “Astro’n’out” līderi Mār Upmani-Holšteini, aktrisi Rēziju Kalniņu un žurnālistu Ralfu Dravnieku uzņēma komunālajā dzīvoklī un bija sarūpējis ne tikai savdabīgu ēdienkarti, bet arī pārsteidza ar dažādām izdarībām. “Man patīk humors, bet ar melno humoru man ir grūtības,” izteicās Māra, uzzinot, ka Ralfs galdu nolēmis dekorēt ar kapu svecēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viesi lika lielas cerība, ka Ralfs viņus patiesi izklaidēs, un šajā ziņā vilties nenācās. Piemēram, kompānijai laiku pa laikam garām nostaigāja kāds no Ralfa dzīvokļa biedriem, bet viesi par to nelikās traucēti, pat iepriecināti.

“Esmu viegli apjukusi, bet man te patīk – man ir pozitīvs kultūršoks,” sajūtās dalījās Māra, bet Rēzija notikumus vakariņās pie Ralfa salīdzināja ar populārajā videoklipā “Komunālais blūzs” piedzīvoto. “Tieši tā arī bija, kad Igo filmēja savu klipu, un šis ir skaisti, man patīk,” atzina aktrise.

Uzkodā Eilands pasniedza “tradicionālos Rīgas hinkāļus ar pavāra īpašo mērci”, kā arī “gardo uzkodu plati, kas sevī ietver krāsnī ceptus kartupeļu plāksnītes, tradicionālo pašmāju sieru”.

Dravniekam, ieraugot uzkodu, uzreiz tapa skaidrs, kāds izvērtīsies vakars. Bet Rēzija atzina, ka šis ir jebkura studenta sapnis.

Pirms ķerties pie otrā ēdiena, viesus pārsteidza kurjers ar ziediem un dzejas rindām, ko dāmas uzņēma dažādi: Mārai priekšnesums šķita brīnišķīgs, bet Rēzijai – banāls.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pamatēdienā namatēvs pasniedza ceptus un vārītus cīsiņus ar “salātiem” “Čūska” un “tradicionālo pašmāju pastu ar asumiņu”. “”Pasta” bija tik briesmīga,” atzina Māra. Savukārt Dravnieks slavēja Eilandu par drosmi galdā celt tieši šādus ēdienus: “Tas, ko viņš pasniedza raksturo viņa drosmes līmeni.”

Kā vakara izklaidi Ralfs jaunajiem draugiem piedāvāja nokasīt loterijas biļetes, un lielākā veiksme uzspīdēja Mārai, kura laimēja 10 eiro. “Man nepatika izklaide. Man nepatīk zaudēt, ja blakus sēdošais cilvēks uzvar,” atklāts bija Dravnieks.

Desertā mūziķis pasniedza “īpašos Ralfa saldos burgerus ar deserta fondjū un saldā rikotas siera pildījumu”. “Ne katrs var iznest tik vienkāršu ēdienu ar stāju, Ralfs to var izdarīt,” atzina Māra. “Viņš nekaunas, viņš to paveic ar pompu. Mēs tik bieži ikdienā mēģinām izskatīties labāki, nekā esam.”

Pats namatēvs vakara noslēgumā atzina, ka jūtas kā uzvarētājs, jo neviens no viesiem vakariņas nepameta un visiem viss patika.

Rēzija, Māra un otrs Ralfs ciemošanos pie Eilands novērtēja ar 84 punktiem, bet visvairāk punktu šajā nedēļā saņēma Rēzija un Māra. Rēzija izlēma, ka galveno balvu iegūst Māra.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm