tv3.lv

Foto: vakariņu šova dalībnieki jautrojas seriālu aktiera Mārtiņa Poča vadībā

TV3 šova “Gandrīz ideālas vakariņas” Lieldienu nedēļā kompānija ir tikpat raiba kā pašas Lieldienas – cits pēc cita viesus uzņem Brantu muižas saimniece Ilze Briede, pasaules apceļotāja un blogere Zane Eniņa, producents Andris Grīnbergs un aktieris Mārtiņš Počs, kurš galdu klāja otrdienas vakarā.

2021. gada 6. aprīlī 19:00

Mārtiņš Lieldienu nedēļā, kad svētki tikko beigušies, bet dzīvi vēl sirsniņā, bija nolēmis savus viesus palutināt ar vēl vienu skaistu svētku dienu, vakariņas gatavojot Lieldienu noskaņās. “Nav gaļas,” bažījās Andris. “Domāju – būs labi. Es tikai par Andri pārdzīvoju,” atzina Ilze.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uzkodā galdā tika celta tomātu krēmzupa, kurai, pēc Zanes un Andra domām, prasījies vairāk asuma. Kad viesu garšu kārpiņas jau bija uzsildītas, bija laiks kam pamatīgākam – Mārtiņš pasniedza rīsu kotletes ar mērci itāļu gaumē, kas viņa “repertuāra ienāca brīdī, kad nolēmu nodoties gavēnim”.

Kā “nelielu pārsteigumu Andrim” Mārtiņš galdā cēla meža daļas desu, ko ciemiņš sevišķi novērtēja.

Īstus svētkus ir grūti iedomāties bez kūkas, un aktieris pasniedza ar īpašām pūlēm pagatavoto gaisīgo desertu “Pūpolpūkšķis”, kas, kā atzina namatēvs, pašam bija lielākais izaicinājums. Tas izrādījās tik garšīgs, ka Andris nekautrējās palūgt papildporciju.

Kad visi bija gardi paēduši, bija pienācis laiks izklaidei. Lai gan Lieldienas tik tikko aizvadītas, Mārtiņš bija nolēmis pakavēties svētku noskaņās un viesus izklaidēja īstā Lieldienu garā. Vispirms viesiem bija jāatrod paslēptās olas, ko vēlāk lika lietā olu ripināšanas spēlē.

“Bija jautri, nedaudz paamzierējāmies, es parādīju, kādas man tradīcijas,” par vakaru izteicās namatēvs, un ciemiņi Mārtiņa vakaru novērtēja vienbalsīgi, katrs piešķirot deviņus punktus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm