tv3.lv

"Gandrīz ideālas vakariņas" atgriežas pie TV skatītājiem

Pirmdien, 22. augustā, plkst. 18.10 kanālā TV3 un nākotnes televīzijā Go3 pie skatītājiem jau ar 13. sezonu atgriezīsies iemīļotais kulinārais šovs “Gandrīz ideālas vakariņas”. Šajā sezonā uz vakariņām turpinās pulcēties dažādas spilgtas un sabiedrībā atpazīstamas personības.

22. augustā 11:16

Jaunās sezonas atklāšanas nedēļā savā starpā sacentīsies un viens otra gardumus baudīs TV3 raidījuma “900 sekundes” moderators Ivo Jurkāns, influencere Zane Milzarāja, uzņēmējs un labdarības kafejnīcas “Borščs” idejas autors Ģirts Slaviņš. Sezona tiks atklāta, ciemojoties mākslinieces Paulas Zariņas-Zēmanes mājās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Paula skatītājiem un saviem viesiem parādīs, ka stereotipi par māksliniekiem, kuri ir pilnīgi nevadāmi, ir aplami, jo viņas virtuvē valdīs precizitāte un arī labas pavārmākslas iemaņas. Izklaidi Paula aizstās ar nelielu ieskatu mākslinieka darbā. Taču vai visnotaļ ideālo vakaru neaizēnos fakts, ka viena no šīs nedēļas dalībniecēm ir vegāne, turpretī visa ēdienkarte – pilna ar dzīvnieku izcelsmes produktiem?

Otrajā vakarā viesosimies pie influenceres, dažādu kursu un pašpalīdzības aktivitāšu organizatores Zanes Milzarājas. Zane ir vegāne, tādēļ viņas ēdienkarte skatītājiem dos jaunu iedvesmu, kā pagatavot kaut ko, neizmantojot gaļu, sviestu, olas un citus dzīvnieku izcelsmes produktus. Lai izklaidētu savus viesus, Zane mēģinās parādīt to, kas iedvesmo viņas sekotājus – kā meditēt pavisam neierastā veidā.

Nākamais namatēvs būs TV3 žurnālists un raidījuma “900 sekundes” moderators Ivo Jurkāns. Kā saka pārējie šīs nedēļas dalībnieki, Ivo ir noslēpumainākais no visas četrotnes. Taču izrādīsies, ka Ivo ir svarīgas ģimenes vērtības un tradīcijas, kas atspoguļosies gan ēdienos, kurus viņš gatavos viesiem, gan arī izklaidē.

“Gandrīz ideālu vakariņu” jaunās sezonas pirmā nedēļa noslēgsies patiesi sirsnīgā atmosfērā. Viesus uzņem Ģirts Slaviņš, kurš kopā ar labdarības kafejnīcas “Borščs” aktīvistēm no Ukrainas rādīs, kā gatavot īstu ukraiņu boršču.

Skaties izklaidējošo kulinārijas šovu “Gandrīz ideālas vakariņas” no 22. augusta no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 18.10 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm