tv3.lv

"Gandrīz ideālas vakariņas" gatavos radošas personības

Šonedēļ par labākajām atzīmēm TV šovā “Gandrīz ideālas vakariņas” sacentīsies un viesus uzņems četras radošas personības. Raidījumā piedalīsies florists un pasākumu ierīkotājs Pēteris Mičuls, Nacionālā teātra aktieris un reperis Igors Šelegovskis, dziedātāja Elza Rozentāle, kā arī “TikTok” recepšu pavēlniece Airita Kodorāne.

19. septembrī 11:45

Pirmā viesus uzņems Airita Kodorāne. Lai arī Airitai ir kupls sekotāju skaits sociālajos medijos, viņa no atpazīstamības mulst un, kā pati saka, tāpēc arī virtuvē ne viss izdodas perfekti, jo pirmo reizi ir nokļuvusi TV kameru priekšā. Lai arī jauno paziņu iepazīšana gandrīz izvērtīsies katastrofā, vakars noslēgsies ar smiekliem un labu atmosfēru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Otrajā vakarā viesus uzņems dziedātāja Elza Rozentāle. Viņa viesus pārsteigs ar savām ģimenes receptē un parādīs, kā gatavot maizi kā mākslas darbu. Bet, izklaidējot viesus, visi vienosies tradicionālā latviešu spēlē, ko turpinās līdz pat melnai naktij.

Trešā vakara namatēvs – Nacionālā teātra aktieris un reperis Igors Šelegovskis. Viņš viesus uzņems savas draudzenes vecāku mājās un, lai arī iepriekš uzsvēris, ka gatavošana viņam ir stipri sveša lieta, savus viesus pārsteigs ne pa jokam.

Nedēļa noslēgsies pasākumu ierīkotāja un florista Pētera Mičula mājās. Pētera ēdieni būs izsmalcināti kā restorānā, bet vai tiešām ar smalkumu šajā kompānijā var arī uzvarēt? To redzēsiet “Gandrīz ideālās vakariņās” ceturtdien.

Skaties izklaidējošo kulinārijas šovu “Gandrīz ideālas vakariņas” no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 18.10 kanālā TV3, video platformā TV3play.lv un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm