tv3.lv

"Gandrīz ideālas vakariņas" gatavos vietējie uzņēmēji

Šovs “Gandrīz ideālas vakariņas” šajā nedēļā ciemosies pie pozitīviem un apņēmīgiem Latvijas uzņēmējiem – “Kurts coffee” un skaistumkopšanas salona “Auch” saimnieces Ketijas Karlsones, pasakainu kūku mājražotājas Ilzes Kupčas, “influencera” un uzņēmēja Kaspara Bērziņa, kā arī pie šarmantā aktiera Ivara Auziņa, kura lauciņš ir arī kaņepju sēklu pārstrādes ražošana.

2021. gada 12. aprīlī 13:20

Kā pirmā iepazīšanos un vakariņas kūrēs Ketija, kuras performancē visiem būs jābaidās, lai viņa sevi nesavainotu, jo Ketijas šausmu stāsti pārsteigs ne vienu vien. Viesiem galdā tiks celta garspalvainās gotiņas gaļa, kā arī visi kopīgi pagatavos lūpu skrubi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Otrais uz “Gandrīz ideālu vakariņu” skatuves kāps “influenceris” un uzņēmējs Kaspars Bērziņš, kurš jau dienas sākumā aizmirsīs iepirkuma sarakstu mājās, kā arī gatavošanas laikā sabojās savu desertu. Kaspara viesi kopīgi pieņems kādu varenu izaicinājumu, kā arī dalīsies ikdienišķos paradumos, piemēram, uzzināsim, kurš uz veikalu ir devies halātā un kurš – čībās.

Trešā savas kulinārās prasmes atrādīs talantīga kūku mājražotāja Ilze Kupča, kura viesiem pagatavos veselas piecas kūkas, no kurām viena būs ar Latvijas kontūras zīmējumu. Vakara gaitā viesi nokļūs viduslaikos, kur kādu no dalībniekiem par nepaklausīgu uzvedību varētu pat sadedzināt uz sārta! Ilze saviem viesiem būs sarūpējusi arī pirkstu mežģus, kā arī pārsteigs ar īpaši sarūpētu dzērienu.

Vakariņu nedēļu noslēgs kaņepju sēklu eksperts un aktieris ar 20 gadu stāžu – Ivars Auziņš. Ieskatīsimies, kādi skaisti mākslas darbi atrodas Ivara Rīgas dzīvoklī un cik daudz dažādu elektronisko palīgu ēst gatavošanai ir aktiera virtuvē. Uzzināsim arī, cik daudz produktu un lietu var izgatavot no kaņepēm un kādus īpašus dzērienus sev pagatavos Ivara viesi.

Skaties izklaidējošo kulinārijas raidījumu “Gandrīz ideālas vakariņas” no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 18.10 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm