tv3.lv

"Gandrīz ideālas vakariņas" šonedēļ gatavos kultūras cilvēki

Šonedēļ TV3 šova “Gandrīz ideālas vakariņas” skatītājiem būs iespēja ielūkoties četru ar kultūru saistītu personību virtuvēs. Cīņā par labākā gatavotāja slavu metīsies M. Čehova Rīgas Krievu teātra direktore Dana Bjorka, aktrise Maija Arvena, “Comedy Latvia” un pasākumu vadītājs Edgars Žukovskis un mūziķis Didzis Melderis.

5. septembrī 11:56

Kā pirmais viesus uzņems mūziķis Didzis Melderis. Didzis līdz savai dalībai šovā trīs kārtu vakariņas vēl nebija gatavojis, tāpēc viņam palīgā nāks sieva Kristīne. Izmantojot “Rimi” recepšu lapas, abiem kopā izdosies pagatavot gana gardas vakariņas, par kurām arī vakariņu viesi izteiksies gana atzinīgi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Otrajā vakarā viesus uzņems M. Čehova Rīgas Krievu teātra direktore Dana Bjorka. Dana savus viesus vedīs, kā pati saka, ciemos pie Mišas uz savu teātri, un vakariņu viesiem būs iespēja nokļūt teātra telpās, kurās svešus parasti neielaiž.

Trešā vakara namamāte – aktrise un tēlniece, Ķīnas medicīnas speciāliste Maija Arvena. Ne tikai viņas vakariņas, bet arī visa viņas diena būs īpaša. Tā sāksies Maijas spēka vietā, turpināsies ar iepirkšanos senlatviešu tautas tērpā, bet noslēgsies ar Maijas mīļākajiem ēdieniem.

Nedēļas noslēgumā vakariņotāji dosies uz Siguldu pie Edgara Žukovska. Nedēļas runātīgākais dalībnieks savā elementā būs arī dienā, kad pašam jāmēģina pagatavot trīs kārtu vakariņas. Lai arī ne viss ies gludi, Edgara piedāvātā izklaide – slēpošana – dalībniekus sajūsminās.

Skaties izklaidējošo kulinārijas šovu “Gandrīz ideālas vakariņas” no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 18.10 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm