tv3.lv

"Gandrīz ideālas vakariņas" šonedēļ gatavos sportisti

Izklaidējošais kulinārijas šovs “Gandrīz ideālas vakariņas” šajā nedēļā noritēs sportiskās noskaņās, jo ciemosimies pie četriem dažādiem sporta pārstāvjiem – motosportista Matīsa Karro, uztura un fitnesa treneres Madaras Meieres, bokseres Agneses Božas un visiem labi zināmā hokejista Jēkaba Rēdliha.

2021. gada 19. aprīlī 12:30

Pirmais šajā vakariņu stafetē startēs Matīss Karro, kuram būs radoši jāpieiet pārsteigumam par kādu viesi, kurš ir veģetārietis. Uzzināsim, kas ir atkarību visraisošākais produkts pasaulē – cukurs vai kokaīns. Savukārt izklaidē Matīss viesiem dos iespēju izmēģināt motosporta apģērbu un inventāru, bet desertu pasniegs savos uzvaras kausos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Otrajā vakarā stafeti pārņem hokejists Jēkabs Rēdlihs. Viņš savus viesus pārsteigs ne tikai ar lielizmēra porcijām, bet arī pavisam jaunu uzkodu, kuras recepte radusies pirmajos kopīgi pavadītajos vakaros.

Šajā vakarā arī uzzināsim, kādi muzikāli talanti piemīt sportistiem un cik veikli viņi ir disciplīnā ar hokeja nūju. To, vai hokejista stratēģiskā domāšana palīdzēs rezultatīvi darboties arī virtuvē un tikt pie augstākā novērtējuma, uzzināsim vakara gaitā.

Trešā savas kulinārās prasmes atrādīs Madara, kura ir veģetāriete, bet savā vakariņu mielastā pārsteigs savus viesus ar ēdienu, kurā būs arī gaļa, kā arī daudziem līdz šim nepieredzētu dzērienu – kurkumas latti.

Viesu sarunas raisīsies bez apstājas par dažādām būtiskām tēmām, piemēram, uzzināsim, ka Jēkabs bērnībā ir bijis nūģis ar adītu džemperi, bet Matīsu apcēla viņa matu dēļ. Tāpat viesi viens otram dos pārdrošus izaicinājumus, piemēram, vai Jēkabs piekristu izlekt ar gumiju un Matīss apmeklēt pirti.

Vakariņu nedēļu noslēgs Agnese Boža, kura maz runā, bet daudz dara. Agnese ir vienīgā boksere Latvijā, kura ringā ir uzvarējusi vīrieti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Stereotipus par sievietēm boksā sportiste lauzīs arī noslēdzošajā vakarā un cienās viesus ar ēdieniem, kurus iemācījusies gatavot pavisam nesen. To, vai boksere ir tikpat prasmīga kā ringā, tā arī virtuvē, uzzināsiet noslēdzošajā vakariņu raidījumā.

Skaties izklaidējošo kulinārijas raidījumu “Gandrīz ideālas vakariņas” no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 18.10 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm