tv3.lv

"Gandrīz ideālās vakariņas" šonedēļ tiekas jautra kompānija

Pirmdien, 5. aprīlī, plkst. 18.10 kanāla TV3 un televīzijā Go3 raidījums “Gandrīz ideālas vakariņas” tiks aizvadīts Lieldienu noskaņās, un kurš gan tās varētu vislabāk atzīmēt, ja ne Brantu muižas saimniece Ilze Briede, satura veidotājs un producents Andris Grīnbergs, pasaules apceļotāja Zane Eniņa un aktieris Mārtiņš Počs.

2021. gada 5. aprīlī 11:57

Kā pirmā savā muižā viesus uzņems Ilze Briede un droši varam apsolīt, ka galdi lūzīs no ēdienu pārbagātības! Vakariņu viesi dalīsies stāstos par to, kā bērnībā Lieldienu zaķi gaidījuši, gan par kādu nelaimes gadījumu Ilzes kulinārajos piedzīvojumos. Bet vai Ilzei izdosies iegūt maksimālo punktu skaitu ar raibu raibo Lieldienu vakaru?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Otrais uz “Gandrīz ideālu vakariņu” skatuves kāps Mārtiņš Počs, kurš ikdienā ir radis spēlēt dažādas lomas un šoreiz iejutīsies namatēva lomā. Mārtiņš pastāstīs, kā ieguvis pēdējā laikā aktuālajos seriālos bandītu lomas, kā viņš ar kinderolām iepriecina savus draugus. Vakara gaitā viesi uzspēlēs vairākas atraktīvas spēles Lieldienu noskaņās un minēs Mārtiņa sarūpētas latviešu mīklas, kā arī parunās to, no kā viņi ikdienā būtu spējīgi atteikties.

Trešais savas kulinārās prasmes atrādīs producents un satura veidotājs Andris Grīnbergs, kurš ar nepacietību sagaidījis savu vakaru un tas nozīmē, ka gaļa būs, turklāt daudz! Uzzināsim, kas ir zemūdene un vai šī vakara modernā izklaide ies pie sirds visiem Andra viesiem.

Vakariņu nedēļu noslēgs grāmatas “Nekaunīgais pingvīns autore”, ceļojumu blogere Zane Eniņa, kas viesiem galdā liks pasaules virtuvi! Īpaši viņa būs parūpējusies par Andri – lai viņam jau trešo dienu nav jāiztiek bez gaļas, Zane būs pamainījusi savas receptes.

Skaties izklaidējošo kulinārijas raidījumu “Gandrīz ideālas vakariņas” no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 18.10 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm