"Gandrīz ideālās vakariņās" Ziemassvētku nedēļā pulcēsies slavenības

Šonedēļ noslēgsies TV3 šova “Gandrīz ideālu vakariņu” 13. sezona, skatītājiem piedāvājot brīnišķīgu Ziemassvētku atmosfēru četru slavenību mājās. Šonedēļ ciemosimies pie TV sejas Armanda Simsona, uzņēmējas Binnijas Ārbergas, ēst gatavošanas entuziastes Madaras Biedriņas un “Rimi Rīgas maratona” organizatora, vīnu grāmatas “Vīns un Nords” autora Aigara Norda.

2022. gada 19. decembrī 10:39

Pirmajā vakarā viesus uzņems Aigars Nords. Aigars viesiem nolēmis dot visu labāko un uzņemt kā senus ģimenes draugus. Turklāt, ņemot vērā viņa aizraušanos ar vīniem, katram ēdienam būs pieskaņots savs vīns.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Otrā vakara namamāte būs uzņēmēja Binnija Ārberga. Binnijas sapņu zeme ir Francija, tādēļ arī šī vakara ēdieni būs saistīti ar Franciju. Binnija negatavos viena, viņai palīdzēs viņas dzīves svarīgākais vīrietis – dēls Luiss, kurš uzņemsies arī galvenā viesu izklaidētāja lomu.

Trešā vakara galvenā varone būs pilnas slodzes mamma, ēdienu gatavošanas entuziaste Madara Biedriņa. Madara ir diplomēta pavāre. Savus vakariņu viesus un konkurentus viņa cienās ar pašas ģimenē iecienītiem Vidusjūras valstu ēdieniem un arī pašas marinējumiem.

Ziemassvētku nedēļa un arī šī sezona noslēgsies pie raidījuma “SuperBingo” vadītāja Armanda Simsona un viņa ģimenes. Pēc dažādu pasaules valstu gardumiem viesi Armanda vakariņās saņems cūkas šņukuri, pelēkos zirņus, štovētos kāpostus un ģimenes draugu atnestos medījumus. Skatītāji iegūs vēl vienu apliecinājumu tam, ka ģimene ir spēks un svētki ģimenes lokā ir īpaši mums katram.

Skaties noslēdzošās šīs sezonas epizodes kulinārijas raidījumam “Gandrīz ideālas vakariņas” no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 18.10 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm