tv3.lv

"Gandrīz ideālo vakariņu" dalībniekus šonedēļ piemeklēs vairākas ķibeles

Šajā nedēļā “Gandrīz ideālas vakariņas” pulcēs talantīgus un atraktīvus dalībniekus – dziedātāju Aiju Vītoliņu-Freimani, horeogrāfi Ievu Bitenieci, pianistu Eduardu Griezni un aktieri, kā arī grupas “Audiokvartāls” mūziķi Māri Skrodi.

2021. gada 26. aprīlī 14:36

Vakariņu nedēļu atklās Aija, kura savu vakariņu gatavošanas laikā piedzīvos ne mazums ķibeles – viņai “uzbruks” divi mājdzīvnieki, bet vakariņu laikā gadīsies ķibeles ar piededzinātiem ēdieniem. Vakara gaitā atklāsies, ka visiem viesiem savā starpā ir bijušas kādas saistības, kā arī uzzināsim viesu jaunatklājumus Latvijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vakariņu stafeti pārņems Ieva Biteniece, kas vakara gaitā kopā ar viesiem fantazēs, ar kādām globāli lielām personībām vēl vēlētos pavakariņot, kā arī aizrunāsies par citplanētiešu esamību. Vakara izklaidē viesi iejutīsies taureņa lomā un saņems jaukas dāvanas no pašas namamātes.

Trešajā vakarā savus viesus uzņems un ar gardiem ēdieniem cienās pasaulslavenais pianists Eduards Grieznis. Eduardu arī piemeklēs ne viena vien ķibele, piemēram, būs aizmirsta iegādei kāda svarīga sastāvdaļa, lai pagatavotu smūtiju. Vai Eduardam izdosies viņa viltīgi sagatavotā izlaide un kā rīkosies pārējie vakariņu viesi?

Vakariņu nedēļu noslēgs un savas kulinārās prasmes rādīs aktieris un mūziķis Māris Skrodis. Māris saviem viesiem būs sarūpējis vairākus muzikālus pārsteigumus un pat sacerējis vakariņu himnu! Skaties, vai Māra centienus un skanīgos pārsteigumus novērtēs viņa ciemiņi un vai tieši viņam izdosies iegūt uzvaru.

Skaties izklaidējošo kulinārijas raidījumu “Gandrīz ideālas vakariņas” no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 18.10 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm