tv3.lv

”Ideālajās vakariņās” pie Vitas Baļčunaites notikusi šmaukšanās

TV3 izklaidējošajā šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” šajā nedēļā sapulcināta spilgta un atraktīva kompānija, un otrajā vakarā viesus uzņēma dziedošā aktrise un pasākumu vadītāja Vita Baļčunaite.

2020. gada 1. decembrī 19:10

Šajā nedēļā šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” cits pie cita ciemojas zīmola ”Amoralle” īpašniece Inese Ozola, “Sigulda Adventures” radošais direktors Miķelis Visockis, Latvijā dzīvojošais futbolists un multimākslinieks Felipe Gabriels Ksavjērs un aktrise Vita Baļčunaite, kura namamātes lomā iejutās otrajā vakarā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vita ciemiņus uzņēma nevis savās, bet draugu mājās, un jau vakara iesākumā paziņoja, ka vakariņas nebūs tradicionālas un etiķetei atbilstošas.

Kad viesi bija sagaidīti, bez īpašas kavēšanās galdā tika celta uzkoda – veselīgs smūtijs ar kraukšķiem, un Felipe interesējās, vai dzēriena sastāvā ir alkohols. Sportists neslēpa, ka viņam radies iespaids, ka nevienā īstā latviešu ballītē bez grādīgajiem dzērieniem neiztiek.

Pamatēdienā Vita galdā cēla rīsu putru ar vistu un dārzeņiem, un ciemiņiem šis tika prezentēts kā ēdiens, ko tikpat labi varētu baudīt ēdnīcā. Ēdiens nekas īpašs nešķita Felipem, kurš atzinās, ka katru dienu ēd rīsus kopā ar vistas gaļu.

Savukārt Inese izteicās, ka jutusi spriedzi Felipes pārdomās par to, kādas būs viņa gatavotās vakariņas.

Kad divi pirmie ēdieni bija nobaudīti, desertā tika pasniegts biezpiena krēms ar ķīseli. ”Ēdiena noformējums bija ļoti vienkāršs, bet garša attaisnoja uz vakariņām liktās cerības,” atzina Miķelis. ”Deserts bija bomba,” to slavēja arī Felipe.

Vakara turpinājumā namamāte viesiem nodemonstrēja, cik dažādās balsīs spēj runāt, kas īpaši sajūsmināja Inesi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Izklaide pie Vitas izvērtās visai azartiska – viesiem bija jāizvēlas mūzikas instruments un jānospēlē kāda melodija tā, lai pārējie to varētu atminēt, un vakariņotāji, spēles azarta pārņemti, šmaucās.

”Šajā izklaidē Miķelis ar Felipi sadarbojās ārpus noteikumiem, jo es domāju, ka Felipe spēlēja citu mūziku un Miķelis uzminēja citu dziesmu, un tad mēs tāpat izdarījās arī ar Vitu,” atklāja Inese.

Par lustīgo vakaru un brangajām vakariņām Vita no trijotnes saņēma 28 punktus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm