tv3.lv

”Sanāca maziņš pukšķis.” "Ideālajās vakariņās” pie Artura piedzīvota nelāga izgāšanās

Ceturtdienas, 12. novembra, pievakarē noslēdzās kārtējais ”Gandrīz ideālo vakariņu” raidījumu cikls, un skatītāji bija liecinieki kam pavisam nebijušam TV3 gatavošanas šovā – vakariņas ar ļoti gardiem un smalkiem ēdieniem tika pagatavotas ezerā uz plosta.

2020. gada 12. novembrī 19:10

Šonedēļ TV3 vakariņu šovā viens pie otra ciemojās vidzemnieki – dziedātāja Elizabete Vētra, regbija treneris Kristaps Staņa, ”Zaļās villas” īpašniece Eva Strapcāne un zīmola ”Viedi” radošo projektu autors Arturs Gailītis, kurš galdu klājā noslēdzošajā vakarā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arturs viesus aicināja baudīt vakariņas pasakaini skaistā vietā – uz plosta Kāla ezerā. Lai gan namatēvs bija atzinies, ka nekāds lielais ēst gatavotājs viņš nav, galdā tika celti restorāna cienīgi ēdieni.

Uzkodā tika pasniegts grilēts jaunlops ar zaļumiem, ko atzinīgi novērtēja pat kompānijas vegāne Eva, bet pamatēdienā Arturs galdā cēla ceptu zandartu ar pērļu grūbām un patisoniem, un arī zivi Eva, pašai par pārsteigumu pašai, notiesāja pilnībā.

Eva pie vakariņu galda atklāja, kādas sevišķas spējas viņai reiz piemitušas.

“Es agrāk ļoti daudz nodarbojos ar meditācijām. Kad man nebija sadzīves, ģimenes, es dzīvoju viena, es būtībā dzīvoju kā mūķene, tad man bija ļoti viegli redzēt cauri cilvēkiem. Atnāca kanāls vaļā. Es visu varēju pateikt uz priekšu. Bet tad, kad nāk sadzīve, tas ir mazinājies,” skaidroja Eva.

Evas paziņojums gan gaļēdājā Kristapā izsauca skepsi, savukārt Elizabete sprieda, ka cilvēkam jādzīvo ar atvērtu prātu pret visām lietām, un šī ir viena no tām.

Pēc iestiprināšanās bija pienācis laiks nelielai izklaidei, un namatēvs bija nolēmis kopīgiem spēkiem saspridzināt arbūzu. “Es neesmu šādu izklaižu cienītāja,” atzina Eva. Arbūzs gumijām neļāvās un nācās atzīt, ka izklaide ir izgāzusies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Izklaidīte bija paredzēta kā milzīgs blīkšķis, bet sanāca maziņš pukšķis,” pasākumu, kas ierasti izvēršas par vakara aizraujošākā daļu, raksturoja Kristaps.

Pēc tādas izklaides bija nepieciešams kas nervus nomierinošs, un laiks bija celts galdā saldo ēdienu – Arturs viesiem pasniedza “panna cotta” ar ogām, ko pavadīja aizraujošs stāsts par to, kā trakulību gados kopā ar čomu zadzis teļu, savukārt Eva atklāja, ka bērnībā ar šautriņām metusi pa cūkām.

“Tas ir vēl trakāk nekā teļu zagt,” izsaucās namatēvs. Arī Elizabete sprieda, ka viņa labāk piedalītos teļa zādzībā.

Ciemošanos pie Artura viesi novērtēja par 29 punktiem, un viņš arī kļuva par nedēļas uzvarētāju un galvenās balvas saņēmēju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm