tv3.lv

”Ideālo vakariņu” šovā piedzīvota iespaidīga spiegšana

TV3 izklaidējošajā kulinārijas šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” šajā nedēļā piedalās ļaudis no Zemgales – ”influencere” un jaunā skolotāja no Jelgavas Santa Buša, ķiploku audzētāja Antra Zeiliņa, trušu pilsētiņas saimnieks Ojārs Narvils, kā arī daudzkārtējais autokrosa un autorallija čempions Māris Neikšāns, kura mājās Bauskā kompānija pulcējās otrajā vakarā.

2020. gada 8. decembrī 19:10

Māris atzinās, ka ikdienā nav prasmīgs ēdienu gatavotājs un dalību kulinārijas šovā viņš pieņēmis kā izaicinājumu. Tomēr kameru priekšā vakariņas tapa ar milzu rūpību, strikti pieturoties pie receptē rakstītā un sevišķas atkāpes nepieļaujot.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā pirms vakariņām sprieda kompānijas vienīgā veģetāriete Santa, visdrīzāk, viņa nepaliks ar tukšu vēderu: ”Vismaz uzkodu un saldo es varēšu ēst. Es domāju, ka arī pamatēdienam būs piemesta klāt kāda lapiņa, kāds dārzenītis vai kaut kas tamlīdzīgs, ko es varēšu apēst.”

Sportists neslēpa, ka brīdī, kad izvēlējies receptes, nav zinājis, ka vakariņotāju bariņā būs kāds, kurš neēd gaļu.

Kā pirmos Māris galdā cēla uz iesmiņiem saspraustus ķiršu tomātiņus un mocarellas sieru un maizītes ar ikru krēmu, kas visiem gāja pie dūšas.

Kā otrais tika pasniegts vistas gaļas ēdiens, un namatēva mēģinājums uz to pierunāt arī veģetārieti Santu tomēr cieta neveiksmi, tādēļ jaunā dāma tika pārsteigta ar veģetāriem salātiņiem. Ja gaļas ēdienam, ko Māris bija gatavojis pirmo reizi mūžā, vajadzētu piesieties, tad, pēc Antras domām, to varētu darīt tikai par izskatu.

Pie vakariņu galda četrotnei raisījās arī vieglas sarunas, un Māris, Antra un Ojārs atzina, ka viņu nodarbošanās reizē ir arī vaļasprieks. Savukārt Santa izteicās, ka viņai ”YouTube” video filmēšana gan vairāk ir kā hobijs, nevis darbs. ”Bet es noteikti nesūdzētos, ja es to varētu darīt kā savu darbu. Bet es nezinu, cik ļoti tas Latvijā būtu reāli.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat viņa klātesošajiem paskaidroja, ka ar video filmēšanu vispār iespējams nopelnīt naudu, arī Latvijā: ”Bet ne tik daudz, lai tu neko citu nedarītu, tikai filmētu video, bet ar to var pelnīt.”

Pēc iestiprināšanās ar sīrupā vārītiem bumbieriem, kas bija pasniegti kopā ar putukrējumu un ogām, kompāniju sagaidīja izklaide, kas bieži vakariņu šovā izvēršas par vakara aizraujošāko daļu. Māra viesiem priekšā bija nopietns pārbaudījums – bija jānobauda adrenalīna kokteilis.

Lielākā drosminiece ciemiņu vidū izrādījās Santa, kura braucienam Māra sporta auto pa trasi pieteicās pirmā un par to bija stāvā sajūsmā: ”Es varētu katru vakaru tā vizināties, ja būtu kāds, kas mani tā vizinātu, noteikti.”

Ojārs atzina, ka piedzīvojums adrenalīna ziņā bijis ”desmit reižu labāk nekā 16 gados mukt no milicijas”.

Antra, kaut sākumā izteicās, ka mašīnā viņa nekāps, braucienā laikā Mārim piespiedza pilnas ausis: “Es laikam vienīgā no visiem izspiedzos.”

”Viņa tiešām bija nobijusies. Bet es viņas bailes saprotu, jo man pašam ir diskomforts no augstuma,” skaidroja Māris.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai gan Antra atzina, ka par piedzīvoto izjūt gandarījumu, tomēr otrreiz gan neko tādu nedarītu.

Ciemošanos pie Māra un ekstrēmo izklaidi, kas šajā sezonā vērtējama kā viena no ekstrēmākajām, viesi novērtēja ar 27 punktiem, katram piešķirot pa devītniekam.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm