tv3.lv

Ievas Adamss viesi “ideālo vakariņu” šovā izbrāķē pamatēdienu

Ceturtdienas, 29. oktobra, pievakarē TV3 noslēdzās izklaidējošā kulinārijas šova “Gandrīz ideālas vakariņas” kārtējais raidījumu cikls. Ceturtajā vakarā mēroties spēkiem kulinārijas un viesu uzņemšanas iemaņās bija piekritusi harismātiskā Ieva Adamss.

2020. gada 29. oktobrī 19:10

Šovā “Gandrīz ideālas vakariņas” šonedēļ viens pie otra ciemojās četri zināmi cilvēki, kuri nāk no Kurzemes – Talsos dzīvojošais dziedātājs Intars Busulis, Sabiles kultūras nama vadītāja Gerda Zeberiņa, leģendārās grupas “Līvi” jaunākais dalībnieks Henrijs Mucenieks un pasniedzēja Ieva Adamss, kura galdu klāja noslēdzošajā vakarā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ieva viesus uzņēma savās lauku mājās Kaltenē, kas atrodas vien dažus metrus no jūras. “Šodien viesi vairs nenāca pompozi, un tā ir ceturtās dienas lielākā balva, ka nāk nevis viesi, bet draugi,” uzsvēra Adamss. “Tas ir šī visa pasākuma lielākais ieguvums, ka tagad man ir jauni draugi.”

Kā atklāja namamāte, pirms ķerties pie ēšanas, viņa, sekojot ķīniešu ārsta ieteikumiem, mēdz ieraut 25 gramus degvīna, un šis vakars nebija izņēmums.

Uzkodā Ieva pasniedza blenderī gatavotu tomātu auksto zupu, bet par godu viņas suņa dzimšanas dienai pamatēdienā galdā tika celts liellopa tartars, pasniegts uz karstām kaulu smadzenēm. Ekskluzīvais ēdiens pie dūšas negāja šova jaunākajam dalībniekam Henrijam.

Jauneklis skaidroja, ka garšai neesot ne vainas, bet ēdiena struktūrai gan: “Es nevaru ieēst, jo zinu, ka tā ir jēla gaļa.”

Lai izietu no neveiklās situācijas un neatstātu ciemiņu nepaēdušu, namamātei bija plāns – viņa viesim sarūpēja ko citu. Kā Ieva neslēpa, ceļot galdā tartaru, viņai vislielākās bailes bijušas, ka tieši Henrijs, kurš pieradis pie tradicionāla ēdiena, no tā varētu neakceptēt. “Labi, ka atradās desu maizīte.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

To, ka pamatēdiens tika izbrāķēts, namamāte pie sirds neņēma: “Tartars vispār ir ļoti īpatnējs ēdiens, bet galvenais, ka tu vari izgrozīties no situācijas, jo cilvēki ir dažādi.”

Tomēr Henrijs nebija vienīgais, kurš nespēja izbaudīt pamatēdienu – arī Gerda atzinās, ka kaula smadzenes nav viņas gaumē: “Lai arī es esmu mednieka meita, es neēdu kaula smadzenes.”

Pēc deserta – zemeņu sorberta – nobaudīšanas viesus gaidīja spriedzes pilns vakara turpinājums. Kompānija Ievas vadībā “ielauzās” svešā īpašumā – izcilā flamenko ģitārista Andra Kārkliņa piemiņas mājā. Visbailīgākais izrādījās Busulis. “Šādi es nekad neesmu darījis. Mums būs baigie sūdi.”

Ieva paziņoja, ka vēlas ar aizsaulē aizgājušo mūziķi parunāties un nolēma izsaukt viņa garu. Viss izvērtās viesiem gluži negaidīti – priekšnesumu sniedza flamenko grupa “Romiros”.

Vakaru pie Ievas trijotne novērtēja ar 28 punktiem, bet kopvērtējumā par nedēļas uzvarētāju tika atzīts un galveno balvu ieguva Henrijs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm